اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد
کاهش رنک سایت

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4




ارسال آگهی: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
می گل افضلی
تلفن : 88922740

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: می گل افضلی
تلفن: 88922740
انقضا:۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
سایت: http://www.datamco.net
بازدید: 207 بار

بازدید از کلیه آگهی های می گل افضلی
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (می گل افضلی)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

فروش انواع کابل فیبر نوری دت وایلر
شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات دت وایلر سوئیس در ایران فروش تجهیزات فیبر نوری (کابل ...
88922740
می گل افضلی , تهران
stars
فروش پچ پنل مخابراتی
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه آنلاین دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه ت...
02188198183
dididasht , تهران
stars
فروش کابل فیبر نوری
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
فروش دوربین مداربسته آنالوگ
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
نماینده انواع کابل باگ -لگراند- نگزنس
شرکت فراداده پویاورزان نماینده انحصاری تجهیزات شبکه باگ(BUG ) تایوان در ایران است. کلیه کابل های شبکه دارای تس...
09198163844 - 22892724
شرکت پویاورزان ,
stars
فروش تجهیزات FTTH ،انواع اسپلیتر، فست کانکتور،کابل دراپ
- شرکت توسعه فناوری داتام مجری تکنولوژی GPON بر بستر FTTH(مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری، ارائه کننده تجهیز...
88922740
می گل افضلی , تهران
stars
فروش ویژه کابل فیبر نوری
شرکت همسو ارتباط باختر با 8 سال سابقه ، با هدف ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه شبکه های دیتا و ارائه برترین خدمات م...
021 - 44033946 - 44606228
محمدرضا آژم ,
stars
UBNT - MikroTik
شرکت موج ارائه دهنده محصولات Mikrotik / LigoWave/ ARC / deliberant/UBNT ---------------------------------- 88705491 - 88705492 داخلی 101 و 106 -------------...
88104616 - 88104622
موج ,
stars
Oxin Fiber Identifier OFI-300
فایبر آیدنتیفایر (دیتکتور فیبر نوری) مدل OFI-300 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
Fiber Oscope اکسین مدل OFM-100
"میکروسکوپ فیبر نوری Fiber Oscope شرکت اکسین گروپ (oxingroup) مدل OFM-100 یکی از بهترین میکروسکوپ های فیبر نوری ساخت اروپا...
02188902387
کیمیا ارتباط مبین , تهران
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
نمایندگی رسمی آی تی ریسرچز در ایران به عنوان تنها تامین کننده عمده لایسنس های مادام العمر - Retail مایکروسافت و با...
02128429090
علی روغنی , تهران
۱۳۹۳/۱۰/۱۹
stars
LONO.IR
ثبت دامنه های ملی و بین المللی فروش سرویس میزبانی (هاست) سی پنل سرویس میزبانی دایرکت ادمین از آمریکا با وب سرو...
09127111540 - 66491299
کاج هاست ,
۱۳۹۲/۷/۲۹
stars
LONO.IR
صفر تا صد اتوكد وضعيت کالا: موجود 24,800 تومان پکيج اورجينال شامل 3 عدد dvd 9 ساعت آموزش فارسي به علاوه بي...
??? - ???????? - 09904592718
بهین لوکس , تمامي استان ها
۱۳۹۵/۹/۲۱
stars
LONO.IR
بنام ایزد یکتا آرین2 : سیستم ناب معامله گری در بازارهای مالی (بورس ، آتی سکه و سایر بازارهای مالی) آرین2 یک نرم‌...
09153215002
محمد قاسمی , مشهد مقدس
۱۳۹۵/۹/۶
stars
LONO.IR
بانک 1590 ايميل تضميني و فعال مهر ماه 95 اين بانک در تاريخ 1395/08/28 بروز شد اين بانک شامل فايل اکسل ايميل ع...
07153526879 - 09366274399
emailiran شعاعی , فارس
۱۳۹۵/۸/۳۰
stars
LONO.IR
فروشگاه اينترنتي ابزار پاورتولز نماينده فروش ابزار فروشگاه پاور تولز نماينده فروش ابزار برقي توسن،هيون...
09358823805 - 09358823805
emailiran38 0 , تهران
۱۳۹۵/۹/۲۹
stars
LONO.IR
فروش سرورهاي HP شرکت افزار پرداز اسپاد کليه سرورهاي نسل نهم 9 و قبل از آن کمپاني اچ پي HP ProLiant server Gen9 را با قيمت ها...
88171774
افزار پرداز اسپاد , تهران
۱۳۹۵/۱۰/۲۲
stars
LONO.IR
بانک 3697 ايميل تضميني و فعال 95 اين بانک در تاريخ 1395/08/04 بروز شد اين بانک شامل فايل اکسل ايميل عنوان صحف...
07153526879 - 09366274399
emailiran شعاعی , فارس
۱۳۹۵/۸/۳۰
stars
LONO.IR
سرور اچ پی HP DL380 G9 4 LFF را از فالنیک بخواهید سرور HP ProLiant DL380 Gen9 برای کاهش هزینه ها و پیچیدگی طراحی شده است. این سرو...
0218363
فالنیک (ایران اچ پی) , تهران
۱۳۹۶/۱/۱۹
stars
LONO.IR
نرم افزار انبارداری رادیکال، براي كنترل و مديريت ورود و خروج كالاي يك شركت يا سازمان مي باشد. توجه به كنترل اطل...
09157670025
رایان پرسیس , مشهد
۱۳۹۶/۱/۲۶
stars