اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد
کاهش رنک سایت

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4




ارسال آگهی: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
می گل افضلی
تلفن : 88922740

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: می گل افضلی
تلفن: 88922740
انقضا:۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
سایت: http://www.datamco.net
بازدید: 112 بار

بازدید از کلیه آگهی های می گل افضلی
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (می گل افضلی)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

فروش دوربین مداربسته دام
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635
آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635 نمایندگی آنتی ویروس سیمانتک در ایران Iran Symantec Representative آلما شبکه ارائه کننده انواع آ...
66419334 – 66932635 – 66932688
آلما شبکه پرداز , تهران
stars
فروش پچ پنل شبکه
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه آنلاین دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه ت...
02188198183
dididasht , تهران
stars
Oxin MM OTDR OTA-170
دستگاه OTDR برای کابل MM مدل OTA-170 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
فروش تجهیزات FTTH ،انواع اسپلیتر، فست کانکتور،کابل دراپ
- شرکت توسعه فناوری داتام مجری تکنولوژی GPON بر بستر FTTH(مشاور، طراح و مجری پروژه های فیبر نوری، ارائه کننده تجهیز...
88922740
می گل افضلی , تهران
stars
فروش ترانکینگ
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
تجهیزات شبکه و ماشین های اداری پارسا
تجهیزات شبکه و ماشین های اداری پارسا ارائه دهنده انواع ماشین های اداری از قبیل پرینتر،اسکنر،پرینتر جوهر افش...
04432246120
فروشگاه پارسا , ارومیه
stars
Oxin E1/Datacom Transmission Analyzer ETA-801
تستر مخابراتی مدل ETA-801 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
فروش دوربین مداربسته آنالوگ
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
فروش داکت ساده
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
تین کلاینت کامپیوتری است که در واقع قسمتی از اطلاعات و امکانات را که در یک بخش از نرم افزار سروری موجود است می ب...
88807610 - 09121465668
منوچهر آقازاده(مدیرعامل) ,
۱۳۹۲/۷/۲۹
stars
LONO.IR
از جمله معضلاتی که برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت در ایران وجود دارد، مشکل نبود یک نمایندگی رسمی برای فروش م...
021284282
احسان مرادی , تهران
۱۳۹۴/۶/۱۹
stars
LONO.IR
پلاتر (رسام) – فروش پلاترهای حرفه ای روزوماشینهای اداری - فروش پلاترهای لیزری بااسکنرهای فابریک ساخت هلندوآ...
09190708991
اقدم , تهران
۱۳۹۵/۱۱/۱۳
stars
LONO.IR
دانشجو فایل خرید و دانلود انواع مقالات -تحقیق و نرم افزارهای پر کاربرد فلش موبایل شما می توانید تمامی پروژه ...
حسين احمدی , تهران
۱۳۹۴/۸/۷
stars
LONO.IR
نوین اولین ارائه دهنده امکان استفاده تحت وب و ویندوز نرم افزار حسابداری در کشور دارای کاربری آسان و پشتیبانی ...
01144233462--09111005373
اقاي مهندس حمزه , امل
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
stars
LONO.IR
شرکت اینترنت کستران پارس نت ارائه سرورهای مجازی ایران و امریکا با قیمت غیر قابل تصور سرورهای مجازی لینوکس و ...
09198229577-09398229577
کامران , تهران
۱۳۹۳/۵/۲۳
stars
LONO.IR
فروش انواع مدل های رم سرور HP اعم از سرور های قدیمی و جدید (رم های فوق در 2 مدل ORIGINAL و OEM موجود می باشد.) HP 2GB PC3-10600...
021-88851925
تجارت سرور ماندگار , تهران
۱۳۹۳/۷/۹
stars
LONO.IR
ارزان ترین و پیشرفته ترین طراحی سایت را با ما تجربه کنید. در صورت نیاز به مشاوره برای طراحی وب سایت، بهینه ساز...
09129317376
ادریس تورنگ , بابل
۱۳۹۶/۲/۷
stars
LONO.IR
طرح تخفیف زنجیره ای جهت تعمیرات انواع چاپگر و ماشین های اداری شامل: 1. بررسی و گزارش رایگان سیستم ارائه شده شما...
09139320573
شرکت پانته آ , اصفهان
۱۳۹۶/۱۱/۲۳
stars
LONO.IR
ثبت آگهي در 80 سايت پر بازديد نيازمندي همراه با گزارش کامل و بصورت هدفمند فقط با قيمت بسيار پايين 60000 تومان 0936...
07153562182 - 09366274399
حجت فتحی , فارس
۱۳۹۶/۹/۱۹
stars