اولین سایت آگهی کاملا رایگان ایرانیان جهان : ثبت آگهی در لونو کاملا رایگان می باشد
کاهش رنک سایت

رایانه:::-خدمات شبکه::انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4




ارسال آگهی: ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
می گل افضلی
تلفن : 88922740

مشخصات آگهی

ایمیل:lono.ir
نام: می گل افضلی
تلفن: 88922740
انقضا:۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه
آدرس: تهران موقعیت:تهران
سایت: http://www.datamco.net
بازدید: 208 بار

بازدید از کلیه آگهی های می گل افضلی
کلید واژه های مطلب :

تماس با آگهی‌دهنده (می گل افضلی)

تازه‌های رایانه (بخش رایگان)

آگهی های ویژه ی -خدمات شبکه

فروش دوربین مداربسته دام
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه اینترنتی دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه...
02188198183
dididasht , تهران
stars
انواع کابل شبکه لگراند || 66932635
انواع کابل شبکه لگراند || 66932635 کابل شبکه لگراند لگراند در ایران (کابل شبکه) آلما شبکه ارائه کننده انواع کابل ...
66419334 – 66932635 – 66932688
آلما شبکه پرداز , تهران
stars
Oxin SM OTDR OTA-150
دستگاه OTDR برای کابل SM مدل OTA-150 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
فروش ليگو ويو - اير فايبر
شرکت سیگنال شبکه شرکت سیگنال شبکه تامین کننده تمامی تجهزات ذیل با بهترین قیمت و گارانتی و خدمات پس از فروش می ...
88896485-6
سیگنال شبکه , تهران
stars
Router Switch Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN
Router Switch Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN این روتر با تمام امکانات ذکر شده گزینه بسیار ایده آلی برای کسب و کارهای متوسط و کوچک ...
07136211215
پارس جهش , شيراز
stars
Oxin Fiber Optic Closure OXIN-6510
مفصل فیبر نوری مدل oxin-6510 ساخت شرکت اکسین فرانسه
02188931943
پرتو شبکه بنیس , تهران
stars
فروش انواع کابل و سیم شبکه
http://dididasht.com -------------------------- فروشگاه آنلاین دیدی داشت02188198183 =-=-=-=-=-=-=-=-=-= تخصصی ترین فروشگاه تجهیزات پسیو شبکه ت...
02188198183
dididasht , تهران
stars
فروش تجهیزات مخابراتی فایبریج و پروسند
شرکت طرح و توسعه آرتنوس تنها نماینده انحصاری محصولات Proscend و Fibridge فروش تجهیزات سازگار با تجهیزات مخابراتی ای...
88745974
مریم اکبریان ,
stars
طراحی و راه اندازی شبکه
o نصب و راه‌اندازی شبکه از طراحی تا استقرار و مدیریت. o مشاوره در طراحی، خرید، استقرار و مدیریت شبکه و مراکز دا...
021-88851925
تجارت سرور ماندگار , تهران
stars
نمایندگی سیمانتک در ایران|| 66932635
نمایندگی سیمانتک در ایران|| 66932635 Symantec Protection Suit 4.0 آلما شبکه نمایندگی سیمانتک در ایران Symantec Representative کمپانی سیم...
66419334 – 66932635 – 66932688
آلما شبکه پرداز , تهران
stars

آگهی های ویژه ی رایانه

LONO.IR
مدیریت فروش و داشتن یک برنامه فروش مناسب و کارآمد ، از مهم ترین راه های دستیابی به اهداف در سازمان های مختلف به ...
021-43027
آرین سیستم , تهران
۱۳۹۶/۱/۹
stars
LONO.IR
صفر تا صد اتوكد وضعيت کالا: موجود 24,800 تومان پکيج اورجينال شامل 3 عدد dvd 9 ساعت آموزش فارسي به علاوه بي...
??? - ???????? - 09904592718
بهین لوکس , تمامي استان ها
۱۳۹۵/۹/۲۱
stars
LONO.IR
ارائه اینترنت پر سرعت در احمد آباد مستوفی با سرعت و کیفیت فوق العاده و تعرفه هایی مرقون به صرفه چنانچه شما هم ...
09124141157
امیر کاشانی , احمد آباد مستوفی
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
stars
LONO.IR
فروش تک و عمده انواع شارژر نوت بوک تهران پاساژ ایران زیر همکف واحد 501 88897375-6
88897375 - 6
Hosein Sarabadani ,
۱۳۹۲/۶/۱۴
stars
LONO.IR
فروش انواع کیس های استوک (دست دوم )سیستم های بروز زیر قیمت بازار DELL-LENOVO-HP جهت کسب اطلاعات بیشتر از تنوع محصولات...
امیدسرگلزائی , تهران
۱۳۹۵/۱۰/۲۷
stars
LONO.IR
فروش 02186083705 انواع قاب عکس ديجيتالي کيم کالا تلفنهاي ثابت جهت فروش : 02186083705 و 02186081142 موبايل : 09120132883 و 0912075...
09120132883 -
فروشگاه اینترنتی کیم کالا , تهران
۱۳۹۵/۹/۵
stars
LONO.IR
آموزش جوملا از دوره های پر کاربرد و پر متقاضی است که به دلیل بازار کار فراوان و درآمد زایی زیاد، پرطرفدارترین د...
66956051
گروه فنی و مهندسی لاژورد , تهران
۱۳۹۵/۹/۱۵
stars
LONO.IR
مزيت هاي استفاده از کربنات کلسيم زمين کاو در صنايع لاستيک و پلاستيک Carbonate Calcium فروش کربنات کلسيم(Carbonate Calcium) ک...
88385541 -
zamin kavq , تهران
۱۳۹۵/۹/۷
stars
LONO.IR
نماينده انحصاري و همکاري اجرايي پروژه هاي پلي تکنيک بين المللي VPEKTI ، ساختمان هاي بلند مرتبه در ايران ليفت اس...
09141077468 - 09141077468
Dokal-co %Lname% , آذربايجان شرقي
۱۳۹۵/۹/۱۶
stars
LONO.IR
طراحی سایت های فلش ، سی دی مالتی مدیا ، بنر ، هدر ، اینترو ، تبلیغات در سایزهای مختلف .... - تدریس فلش - طراحی لوگو...
09357346308
سامان بهاری ,
۱۳۹۲/۸/۲
stars