مدیریت · دسامبر 1, 2023 0

پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی

پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی

دانلود پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی در 36 اسلاید با فرمت pptx

پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی

دانلود پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی در 36 اسلاید با فرمت pptx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 36
حجم 1278/78 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت پرورش راهبردی منابع انسانی جهت رشته مدیریت در قالب 36 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

مقدمه

 

برای شناسایی رویکردهای راهبردی به پرورش منابع انسانی و نیز فهم سهم پرورش منابع انسانی در تنظیم و اجرای راهبرد شرکت، درک ماهیت فرایند مدیریت راهبردی ضروری است. باید بدانیم که تصمیم گیرندگان شرکت راهبرد را چگونه می بینند و برای بیان موضوعات راهبردی از چه زبانی استفاده می کنند؟ در صورت عدم شناخت متخصصان پرورش منابع انسانی نسبت به این مسائل ، آن ها با یک شکاف ارتباطیف فقدان اعتبار ونیز یک سقف شیشه ای مواجه می شوند.

 

 

در این فصل ضمن بررسی چند دیدگاه در خصوص راهبرد ف یک طرح عمومی پیرامون نظریه های اصلی ارائه خواهدشد این فصل وارد سطوح تفضیلی متون تخصصی مدیریت راهبردی نمیشود بلکه به اهمیت ایده هایی همچون «اهداف راهبردی» ، «شایستگی های اساسی»، «قابلیت راهبردی» و «تفکر راهبردی» می پردازد و در ادامه مفاهیم «یادگیری» و «پرورش افراد» که به طور روزافزون به عنوان منبع توجهات راهبردی موثر درمزیت رقابتی به حساب میایندمورد بررسی قرار می گیرد. همچنین انتقادهایی که بر پذیرفتن یک فرایند رسمی طرح ریزی بعنوان روشی برای طراحی راهبرد وارد شده است ،ارائه می شود.

               

 

 

عنوان :

مقدمه

تعاریف

مقاصد راهبردی

سسلسه مراتب مقاصد راهبردی
تعاریف راهبرد سازمان
مدیریت راهبرد
آیا فرایند مدیریت راهبردی باید طرح ریزی شود ؟
راهبردهای درحال ظهور(تکوینی)
و…


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود