پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت-sidaa

پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت با کیفیت عالی , پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت قابل ویرایش , پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت

پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت

پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت-sidaa

دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل ppt
حجم فایل 8.496 مگا بایت
تعداد صفحات 25
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

مـقـدمـه :

افزایش روزافزون كاربرد رایانه در عصر حاضر ، منجر به ورود آن به حریم زندگی روزمرة افراد شده است .چنانكه امروزه بكارگیری كامپیوتر در زندگی عادی تنها معطوف به زمانی نیست كه صرف كار با یك دستگاه رایانه شخصی می‌شود بلكه با استفاده از هر یك از وسایل الكترونیكی منزل یا محل كار یا حتی رانندگی با خودرو ، مشغول بكارگرفتن یك یا چند پردازنده هستیم.

شكل گیری و گسترش شبكه جهانی اینترنت ، نقطه عطفی در تاریخ دانش بشری به شمار می‌آید . در حال حاضر با استفاده از امكانات وسیعی كه « وب » در دسترس قرار داده است، مفهوم « دهكده جهانی » بیش از هر زمان دیگری ملموس به نظر می رسد. با استفاده از این تكنولوژی، امكان ارتباط مستقیم از هر نقطه در جهان با هر نقطه دیگری بدون توجه به مسافت و ملیت فراهم آمده ، از دیگر سو منابع عظیم اطلاعاتی قابل دستیابی از اینترنت ، امكان پژوهش در مورد هر موضوعی را برای دانشجویان و دانش پژوهان فراهم نموده است.

چنین كاری بدون استفاده از اینترنت مستلزم سفرهای طولانی و متعدد به منظور استفاده از منابع اطلاعاتی در چهارگوشه جهان خواهد بود.

علیرغم وجود محسنات فوق الذكر ، استفاده از اینترنت مستلزم وجود امكاناتی از قبیل رایانه، خط تلفن یا خط مستقیم ماهواره ای می باشد . به منظور ایجاد امكان دسترسی همگانی به شبكه جهانی « كافی نت » ها به وجود آمده اند. كافی نت مركزی است كه با فراهم آوردن امكانات لازم برای استفاده از اینترنت، بهره گیری از چنین منبعی را برای عموم مردم ممكن می سازد. این مراكز علاوه بر این كه موجب افزایش سطح علمی وعدالت اجتماعی می گردند با توجه به حجم روزافزون تقاضای كاربری اینترنت دارای توجیه مناسب اقتصادی نیز می باشند.

هدف از ایجاد این طرح:

به این دلیل من این طرح را اجراء کرده ام که خودم در کافینتی در استان خراسان شمالی کار کرده ام.

و به خاطر علاقه ای که نسبت به این شغل دارم در آینده ای نه چندان دور این طرح را اجرایی خواهم کرد شاید به صورت گسترده نباشد ولی به صورت مبتدی اجرایی خواهد شود.

فعالیتهای اصلی كافی نت و شرایط بازار ورقیب

موضوع فعالیت كافی نت :ارائه انواع خدمات شبكه ADSL ،آموزش اینترنت به طور خصوصی ،انواع دانلود( شامل نرم افزار و پروژه های دانشگاهی…) انواع ثبت نام درسایتهای مختلف ،ارائه سیستم جهت اتصال اینترنت برای مشتریان و غیره

شرایط بازار :وجود كافی نتهای زیادی كه در سطح شهر وجود دارد روند سودآوری اینكار را مختل نخواهد كرد به دلیل اینكه احتیاج روزافزون جامعه به خدمات ارا ئه شده در اینترنت بیشتر می شود.

خلاصه طرح

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت , سایت پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت , پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت pdf , پاورپوینت طرح توجیهی كافی نت 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل