دسته‌بندی نشده · اکتبر 11, 2022 0

پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان-sidaa

پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان

دانلود پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان با کیفیت عالی , پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان قابل ویرایش , پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان

پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان

پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان-sidaa

دسته بندی کشاورزی و زراعت
فرمت فایل pptx
حجم فایل 33.755 مگا بایت
تعداد صفحات 27
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

صفحه ی کوچکی است که آن را بار کامیون می کنند تا با کلیدهایی که اینجا داریم وبا کابل عقب و جلو می رود که می توانند موتور را چپ گر یا راست گر کنند و گندم را خالی کنند و گندم وارد حفره می شود.

تمام عملیات دستگاه هایی که روشن می شود همه از این پنل است و از این لبه کنترل، کنترل می شود و خیلی قدیمی است و چون متعلق به سال 1347می باشد سیستم کاملا قدیمی است یعنی تابلوها و فرمانها همه به صورت مکانیکی و دستی اعمال می شوند و هیچی به صورت اتومات نداریم و پشت این اتاق،اتاق تابلوهای برق صنعتی ما است و یک اتاق فرمان طبقه چهارم داریم وکل برق کارخانه(سیلو) از این دو تا اتاق فرمان تامین می شود.

در مرحله اول گندمها توسط دستگاه به داخل دریچه ای كه در بالا قرار دارد پرتاب می شوند و از آنجا به داخل قاپان منتقل می شوند كه قاپان به صورت مخزن قدیمی بوده كه گندمها توسط آن وزن می شوند و زمانی كه گندم وارد شده به داخل مخزن وزنش به 500 كیلوگرم رسید باز می شود و در اینجا چون سیستم باسكول را داریم نیازی به وزن كردن توسط قپان نیست. یك مخزن ذخیره گندم چیزخاص دیگری ندارد. در اینجا بدلیل نزدیك به 40 سال كاركرد پمپ ها و استفاده از آن، ‌این پمپ ها دچار نقص شده كه باعث ضربه زدن به كابلها و قاب دار شدن آنها شده بود اقدام به باز كردن آنها گردید و همچنین خاك این دو عدد پوت اخیرا تراشیده شده است .

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان , سایت پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان , پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان pdf , پاورپوینت بازدید از سیلو گندم قوچان 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل