دانلود شهرسازی · دسامبر 30, 2021 0

پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری

پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری

بهترین پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , با کیفیت پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری

پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری

پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری

توضیحات:

پاورپوینت معرفی پروژه های مصدر سیتی در امارات و ساختمان اپرای سیدنی استرالیا به عنوان پروژه های شاخص شهرسازی و معماری، در حجم 29 اسلاید مصور.

بخشی از متن:
1- مصدرسیتی (پروژه شهرسازی): 

« مصدر سیتی، کلان شهر زیست پایدار آینده »

مصدر سیتی، در ۱۷ کیلومتری ابوظبی، پایتنخت امارات متحده عربی ساخته شده، و یکی از اصلی ترین مراکز اقتصادی و فرهنگی این کشور به شمار می آید.

این دو شهر توسط یک سیستم راه آهن سبک به همدیگر متصل هستند و این به ۶۰ هزار کارگر امکان می دهد که روزانه به این مرکز زیست سازگار رفت و آمد کنند.
این شهر پروژه ای است از شرکت انرژی آینده ابوظبی مشهور به مصدر که تحت مالکیت امارات متحده عربی است. 
کل این شهر رو به شمال شرقی است تا جریان بادهای خنک شب در این شهر، بیشترین مقدار باشد و قرار گرفتن آن در معرض بادهای گرم روز کاهش یابد.
همچنین در اطراف آن دیواری است برای محافظت بیشتر در مقابل بادهای شدید و لذا یک محوطه ۶ کیلومتری به شکل مربع در اطراف آن هست.
در نتیجه مصدر سیتی، از آب و هوایی بی همتا برخوردار است، با دمایی نسبتاً مناسب.
و…

2- ساختمان اپرای سیدنی استرالیا (پروژه معماری):

از میان 222 طرح ارائه شده برای ساختمان اپرای سیدنی؛ طرح معمار دانمارکی«جوئرن آتزن» مورد تصویب قرار گرفت. جنبه های اقتصادی ؛خلاقیت و انقلابی بودن طرح موجب پیروز شدن طراح شدند و همین جنبه های طرح؛ ساختمان اپرای سیدنی را به یکی از شاخص ترین کارهای معماری دنیا تبدیل کردند. ایده «آتزون» این بود که ساختمانی بسازد که آینه تمام نمای بادبان های کشتی ها ؛امواج اقیانوس و نماد واضحی از صدف های دریایی باشد . (مشاهده ی طرح اولیه)از آنجا که طرح اولیه از نظر جنبه های سازه ای آن قابل اجرا نبود ؛ در سال 1959هنگامی که مرحله اول ساخت آغاز می شد ؛ شکل صدفی بام ها تغییر یافت .مرحله دوم اجرا در سال 1962 با طرح جدید.
تحلیل فضایی ساختمان اپرای سیدنی:
…..
و…


فهرست مطالب:
« مصدر سیتی، کلان شهر زیست پایدار آینده »
موقعیت شهر
چشم اندازهای شهری مصدر
مراحل ساخت مصدر سیتی
بخش های مختلف شهر
ایجاد انرژی زیست سازگار شهری 
رعایت استانداردهای معماری و محیطی
اهدای جوایز به مصدر سیتی
« ساختمان اپرای سیدنی استرالیا »
تعریف ریتم و تکرار در اپرای سیدنی 
و …


دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

دانلود پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , سایت پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری ,دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , دانلود فایل پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , دانلود ارزان پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری ورد, پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری pdf,  فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری , پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری قابل ویرایش , پاورپوینت (اسلاید) معرفی پروژه های شهرسازی و معماری برای ارائه

⭐️⭐️⭐️ پشتیبانی با اولویت اول پیامک , تلگرام , واتس با شماره 09214087336 ⭐️⭐️⭐️

 

کسب درآمد دانشجویی    همکاری در فروش محصولات دانلودی   دانلود پاورپوینت های دانشگاهی

خرید کاندوم خاردار