دانلود شهرسازی · دسامبر 30, 2021 0

پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام

پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام

بهترین پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , با کیفیت پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام

پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام

پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام

توضیحات:
پاورپوینت فضاهای شهری آمستردام، ارائه کلاسی درس شناخت فضاهای شهری، در حجم 56 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن:
آمستردام (به هلندی: Amsterdam) پایتخت کشور هلند است و در غرب این کشور واقع شده‌است. شهر آمستردام لقب « ونيز شمال» را به خود اختصاص داده است.
آب و هوای آمستردام از لحاظ طبقه بندی علم هواشناسی، یک آب و هوای اقیانوسی ست بدین معنا که دارای تابستانهای گرم و به ندرت داغ و زمستانهای نه چندان سرد با بادهای ملایم است و در باقی فصول سال آب و هوای آن معتدل است.بارندگی در آمستردام معمول است و بطور متوسط 186 روز از سال بارانی ست.میزان بارندگی در سال 832.8 میلیمتر است هلند در واقع یک دلتای سرسبز است که رودخانه‌هایی چون راین از میان آن می‌گذرد.از این رو هلند کوه ندارد و ارتفاع بلندترین تپه در جنوب این کشور ۳۲۲ متر بیشتر نیست . خاک هلند بیشتر ماسه‌ای ست. بخش‌های وسیعی از سرزمین هلند را کشتزارها و چراگاه‌های سرسبز تشکیل می‌دهند و دریاچه هاو نهرها و جنگلهای طبیعی و مصنوعی در آن به وفور یافت می‌شود .

در این پاورپوینت پس از معرفی شهر آمستردام و برشمردن ویژگی های اقتصدای، حمل و نقل، شهرسازی و … فضاهای شهری مهم این شهر باز شناخته می شود.


فهرست بخشی از مطالب:
نقشه آمستردام
جغرافیا
زبان رسمی هلند
تاریخچه
گردشگری
آمستردام، شهر نورها
میدان دام
و …

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

دانلود پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , سایت پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام ,دانلود رایگان پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , دانلود فایل پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , دانلود ارزان پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام ورد, پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام pdf,  فایل قابل ویرایش پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام , پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام قابل ویرایش , پاورپوینت (اسلاید) فضاهای شهری آمستردام برای ارائه

⭐️⭐️⭐️ پشتیبانی با اولویت اول پیامک , تلگرام , واتس با شماره 09214087336 ⭐️⭐️⭐️

 

کسب درآمد دانشجویی    همکاری در فروش محصولات دانلودی   دانلود پاورپوینت های دانشگاهی

خرید کاندوم خاردار