پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام)-sidaa

پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام)

دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) با کیفیت عالی , پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) قابل ویرایش , پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام)

پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام)

پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام)-sidaa

دسته بندی معماری
فرمت فایل ppt
حجم فایل 25.28 مگا بایت
تعداد صفحات 94
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

بخشی از متن:
گرچه این شیوه به ظاهر در قرن اول هجری قمری پدیدار گشت و تا قرن چهارم ادامه یافت، اما باید به خاطر داشت كه این شیوه ریشه در معماری پیش از خود داشت و بر معماری پس از خود نیز تأثیر نهاد. این شیوه در دوره‌ای بسیار پرفراز و نشیب در تاریخ كشورمان به مركزیت خراسان بالنده بود و به مرور زمان به شهرهای دیگر نیز نفوذ كرد.
بناهای ساده این دوره یادآور ساده‌زیستی مسلمانان راستین صدر اسلام است. در آنها از تزیینات [انبوه ] سراغی نمی‌توانیم بگیریم؛ همچنین مردم‌واری به عنوان تأمین نیازهای اساسی مردم در این شیوه جایگاه ویژه‌ای داشت. در نحوه بكارگیری مصالح نیز سعی بر آن بود تا از مصالح بوم آورد، مصالحی كه در نزدیكی محل ساخت یافت می‌شود استفاده شود.

فهرست کلی مطالب:
شیوه های خراسانی
ویژگی ها
بناهای سبک خراسانی
فهرج یزد
تاریخ خانه دامغان
بررسی مساجد

و…

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) , سایت پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) , پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) pdf , پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی- شیوه خراسانی (صدر اسلام) 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل