قالب آموزشی پارتاک

قالب آموزشی پارتاک

قالب آموزشی پارتاک

دانلود قالب آموزشی پارتاک

خرید و دانلود قالب آموزشی پارتاک نسخه حرفه ای

آموزش قالب آموزشی پارتاک , پشتیبانی 6 ماهه قالب آموزشی پارتاک

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

قالب آموزشی و فروش فایل پارتاک

قالب پارتاک برای سایت هایی که دوره های مجازی برگزار میکنند و یا فروش فایل و فیلم دارند مناسب است. 

هدف ما از ساخت قالب این بود که بتوانیم نیاز عزیزانی که برای کسب و کار خود میخواهند یک سایت آموزشی فروشگاهی راه اندازی کنند را برطرف کنیم.

امکاناتی که در این قالب برای شما فراهم کردیم میتواند سایت شما را یه سایت زیبا و با کیفیت کند. شما میتوانید بخش های مختلف قالب را به صورت اسلایدر یا معمولی نمایش دهید.

شاید عزیزانی باشند که کار با المنتور را دوست ندارند و یا حتی بلد نباشند با المنتور کار کنند اما دوست دارند که ساختار قالبشون را تغییراتی اساسی بدهند ، خبر خوب اینه که این اماکانات را در قالب پارتاک برای این عزیزان فراهم کردیم

تغییر قسمت های قالب برای نمایش به صورت اسلایدر یا معمولی از طریق سفارشی سازی ، تنها با یک کلیک امکان پذیر است.

از ویژگی های اصلی قالب سازگاری کامل با ووکامرس و المنتور است که شما میتوانید یه سایت فروشگاهی زیبایی را داشته باشید.

ما تلاش خواهیم کرد که امکانات مختلفی را در قالب طی بروزرسانی های بعدی برای نیاز های شما فراهم کنیم تا شما همیشه سایتی بروز و با امکاناتی خاص داشته باشید.

پنل تنظیمات حرفه ای قالب که از قسمت سفارشی سازی در اختیار شما قرار دارد امکانات متنوعی را برای شما فراهم میکند و این همه کار نیست، به زودی امکانات بیشتری نیز به قالب اضافه خواهد شد.

علاوه بر قسمت مقاله ها و قسمت فروشگاه یک قسمت مجزایی در قالب قرار دادیم تا شما بتوانید کلیپ های رایگان خودتون را منتشر کنید. شاید در سایت های مطرح داخلی و یا حتی خارجی دیده باشید که قسمتی مجزا در سایت دارند که کلیپ های تک جلسه ای به صورت رایگان منتشر میکنند.

و در نهایت ما علاقه زیادی داریم که رضایت شما را فراهم کنیم و از انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان استقبال میکنیم تا قالبی بی نظیر برای شما فراهم کنیم.

آپلود عکسقالب آموزشی پارتاک