فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس

فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس

فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس

دانلود فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس

خرید و دانلود فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس نسخه حرفه ای

آموزش فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس , پشتیبانی 6 ماهه فرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

معرفی افزونه فرانت کتگوری

یکی از فاکتور های مهم افزایش فروش محصولات، دسترسی پذیری محصولات شماست. به این معنی که مشتری باید بتواند به سادگی محصول مورد نیاز خود را در سایت شما پیدا کند. اگر شما بتوانید دسته بندی های سایت خود را به شکل بهینه ای در مکان مناسب به مشتری خود نمایش دهید، باعث می شود مشتری محصول مورد نظر خود را راحت تر پیدا کند و اقدام به خرید کند.

با استفاده از افزونه وردپرس فرانت کتگوری، شما می توانید نمایش دسته بندی ها را در سایت خود به شکل کارا تری مدیریت کنید و دسترسی پذیری به محصولات سایتتان را افزایش دهید. این افزونه ابزاری است که به شما کمک می کند تا دسته بندی های مورد نظر خود را در هرجایی از سایت به نمایش در بیاورید.

 

ارزش هایی که این افزونه ارائه می کند

به کمک این افزونه شما می توانید:

1- مانند سایت دیجی استایل زیر دسته های هر دسته بندی را در صفحه آن دسته بندی (صفحات آرشیو) نمایش دهید.

2- مانند اپلیکیشن دیجی کالا، دسته بندی های محصولات را به شکل کارا تری در صفحه محصول نمایش دهید.

3- مانند سایت دیجی کالا، دسته بندی های سایت خود را در سایدبار صفحات به صورت درختی نمایش دهید.

4- با المان های المنتور این افزونه در هر جایی از سایت مانند صفحات لندینگ، دسته بندی های خود را به شکل های متفاوتی نمایش دهید.

5- با استفاده از ابزارک محصولات مرتبط، محصولات مرتبط با یک مطلب را در سایدبار آن مطلب نمایش دهید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

6- برخی از دسته بندی های خود را با عنوان دسته بندی ویژه علامت گذاری کنید و آنها را در سایت نمایش دهید.

این افزونه علاوه بر کمک به افزایش فروش، به شما کمک می کند با ساخت لینک های داخلی برای دسته بندی های محصولات خود سئو سایت خود را نیز بهبود دهید. بنابرین با این افزونه هم می توانید فروش خود را بهبود دهید، هم سئو سایت خود را بهبود دهید و همچنین مدیریت بهتری روی دسته بندی های سایت خود داشته باشید.

 

ویژگی ها و امکانات افزونه فرانت کتگوری

آپلود عکسفرانت کتگوری | افزونه مدیریت و نمایش دسته بندی های ووکامرس