دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز

دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز

دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز

دانلود دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز

خرید و دانلود دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز نسخه حرفه ای

آموزش دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز , پشتیبانی 6 ماهه دیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزودنی ققنوس گرویتی فرمز | افزونه دیت پیکر | افزونه دیت پیکر ققنوس | افزونه دیت پیکر شمسی گرویتی فرمز

توجه : این محصول دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت می‌باشد و تنها در یک دامنه قابل نصب و استفاده است. لطفا کلید لایسنس را فقط در دامنه اصلی فعال نمایید.


دیت پیکر پیشرفته شمسی گرویتی فرمز بر روی نسخه ۷.۱ PHP  و ۵.۶ PHP جهت رعایت حقوق توسعه دهنده توسط ioncube کدگذاری شده و لازمه آن داشتن هاست با شرایط فوق است (که در حال حاضر در اکثر هاست‌ها موجود می‌باشد).


توجه : برای استفاده از این افزونه باید افزونه گرویتی فرمز رو سایت شما نصب شده باشد.

 

برای اولین بار افزونه تقویم شمسی با امکانات فوق العاده برای گرویتی فرمز

 

 با توجه به محبوبیت افزونه گرویتی فرمز ، سایت های وردپرسی زیادی از این افزونه جهت ساخت انواع فرم های ثبت نام ، رزرو ، پرداخت و … استفاده می کنند. اما همیشه نبود یک تقویم شمسی در افزونه گرویتی فرمز حس می شد. با توجه به نیاز سایت های فارسی زبان به تقویم شمسی ، تصمیم گرفتیم یکبار و برای همیشه به این دغدغه کاربران وردپرس و افزونه گرویتی فرمز پایان دهیم. در ادامه با معرفی افزونه تقویم پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس همراه باشید.

 

رنگبندی متنوع : 

شما می توانید از ۷ رنگ متنوع و زیبایی که در این تقویم به کار برده شده به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

نحوه نمایش : 

با توجه به نوع سایت و نوع خدماتی که سایت شما ارائه می دهد ، می توانید نحوه نمایش تقویم رو مشخص کنید ، نمایش تقویم در دو حالت تک ستونه و دو ستونه قابل استفاده است.

 

نمایش شمسی و میلادی :

قابلیت فوق العاده کاربردی این افزونه نمایش همزمان تاریخ شمسی و میلادی است ، که کاربران شما می توانند به راحتی بین دو تاریخ شمسی و میلادی سوئیچ کنند.

 

 

انتخاب به صورت تکی و به صورت بازه : 

چنانچه سایت رزرو دارید مثل رزرو هتل ، رزرو ویلا و … می توانید از قابلیت انتخاب تقویم به صورت بازه زمانی استفاده کنید در این نوع انتخاب ، کاربر یک تاریخ شروع و یک تاریخ پایان انتخاب میکند و هر دو تاریخ در فرم شما ثبت خواهد شد انتخاب به صورت تکی هم فقط مقدار تاریخ انتخابی را ثبت میکند.

 

محدودیت تاریخ جاری :

شما می توانید تعیین کنید که فقط تاریخ های از روز جاری به بعد قابلیت انتخاب داشته باشند و تاریخ های قبل از روز جاری قابل انتخاب نباشند.

 

تعیین تاریخ پیشفرض : 

شما به راحتی می توانید نمایش پیشفرض تقویم را تعیین کنید که به صورت شمسی نمایش داده شود یا میلادی

 

آپلود عکسدیت پیکر پیشرفته شمسی و میلادی ققنوس برای افزونه گرویتی فرمز