دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود کتاب Shortcut To English Collocations -⭐️⭐️⭐️

کتاب Shortcut To English Collocations

کتاب Shortcut To English Collocations

دانلود کتاب Shortcut To English Collocations -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
کتاب Shortcut To English Collocations، در قالب فایل pdf.
همانطور که می دانید کالوکیشن ها عباراتی هستند که از دو یا چند کلمه تشکیل شده و معمولا با هم و در کنار هم در جمله قرار می¬ گیرند. یادگیری کالوکیشن ها به شما کمک می کند تا دایره لغات خود را افزایش داده و بتوانید سلیلس و روان تر صحبت کنید. در این کتاب بیش از 2000 کالوکیشن به ترتیب الفبا به همراه توضیحات و مثال ارائه شده است. نویسنده ی کتاب مدرس زبان انگلیسی با سابقه بیش از بیست سال تدریس می باشد. بنابراین می توان اطمینان حاصل کرد که همه کالوکیشن ها پرتکرار و کاربردی هستند. با مطالعه ی این کتاب نه تنها می توانید نمره ی بهتری در آزمون هایی نظیر آیلتس و تافل کسب کنید بلکه در گفتگوهای زندگی روزمره و محیط کار موفق تر عمل خواهید کرد.
شما می توانید بخشی از این کتاب را بصورت رایگان دریافت کرده و بررسی نمایید و پس از حصول اطمینان از کیفیت بالای این کتاب اقدام به خرید نمایید.

فایل اصلی کتاب دارای قابلیت پرینت می باشد.

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب Shortcut To English Collocations , دانلود فایل کتاب Shortcut To English Collocations , دانلود رایگان کتاب Shortcut To English Collocations  ,  کتاب Shortcut To English Collocations, سایت دانلود کتاب Shortcut To English Collocations , بهترین کیفیت کتاب Shortcut To English Collocations , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب Shortcut To English Collocations , کتاب Shortcut To English Collocations قابل ادیت , کتاب Shortcut To English Collocations قابل ویرایش , منبع کتاب Shortcut To English Collocations , منابع کتاب Shortcut To English Collocations , دانلود کتاب Shortcut To English Collocations  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب Shortcut To English Collocations

آپلود عکس