دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم -ppt

کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم

کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم

دانلود کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم اثر پرویز قاضی سعید می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۱۶۱ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم
تالیف: پرویز قاضی سعید
تعداد صفحه: ۱۶۱ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:
اتومبیل جاگوار قهوه ایی روشن زیر ذرات برفی که چرخ زنان بدست تازیانه باد به اطراف پراکنده میشد. به سرعت سربالایی جاده دربند را می پیمود و جوانی که خود اتومبیل را میراند غرق در سکوت بود. مرد مو فرفری که موهایی سپید قدی بلند و چشمانی دقیق و پر درخشش داشت و آثار نجابت بزرگ منشانه ای در سیمایش به چشم میخورد سکوت را شکست و گفت: امشب خیلی غمگین هستید. من هرگز شما را تا این اندازه اندوهگین ندیده بودم..
درباره نویسنده:
پرویز قاضی سعید متولد ۱۳۱۸ از نویسندگان عامه پسند ایرانی پیش از انقلاب بود. وی نویسندگی را از سن ۱۷ سالگی آغاز کرد. کتاب های او به دلیل گیرایی در نویسندگی و جذب مخاطب به چاپ های دورقمی و بالاتر میرسیدند. از کتاب های معروفتر او «یک شاخه گل سرخ برای غمم» است.
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , دانلود فایل کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , دانلود رایگان کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم  ,  کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم, سایت دانلود کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , بهترین کیفیت کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم قابل ادیت , کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم قابل ویرایش , منبع کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , منابع کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم , دانلود کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم

آپلود عکس

کتاب یک شاخه گل سرخ برای غمم