دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب کشتار هفت ساله -ppt

کتاب کشتار هفت ساله

کتاب کشتار هفت ساله

دانلود کتاب کشتار هفت ساله -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب کشتار هفت ساله اثر میکی اسپلین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۱۰۵ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:
عنوان: کتاب کشتار هفت ساله
تالیف: میکی اسپلین
تعداد صفحه: ۱۰۵ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

بر اثر گرما، عرق از تمام بدنم تراوشی مینمود و در یک چنین حالتی بودم که ناگهان بر اثر شنیدن سر و صدای فراوان از خواب پریدم. درب اتاق اندکی باز شد. لیکن لنگه های آن بوسیله زنجیر بهم متصل بودند. از درز درب نوری بدرون اتاق می تابید و یک نفر داد زد: رفیق این در لعنتی را باز کن. از روی تخت خواب پائین رفته و زنجیر چفت را گشودم. در بشدت باز شد و ۲ مرد تنومند و قوی هیکل که در دست هرکدام از آنها طپانچه ای خودنمایی می کرد وارد شدند.
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب کشتار هفت ساله , دانلود فایل کتاب کشتار هفت ساله , دانلود رایگان کتاب کشتار هفت ساله  ,  کتاب کشتار هفت ساله, سایت دانلود کتاب کشتار هفت ساله , بهترین کیفیت کتاب کشتار هفت ساله , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب کشتار هفت ساله , کتاب کشتار هفت ساله قابل ادیت , کتاب کشتار هفت ساله قابل ویرایش , منبع کتاب کشتار هفت ساله , منابع کتاب کشتار هفت ساله , دانلود کتاب کشتار هفت ساله  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب کشتار هفت ساله

آپلود عکس

کتاب کشتار هفت ساله