دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب دامی در جنگل -ppt

کتاب دامی در جنگل

کتاب دامی در جنگل

دانلود کتاب دامی در جنگل -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب دامی در جنگل اثر پرویز قاضی سعید می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۹۱ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب دامی در جنگل
تالیف: پرویز قاضی سعید
تعداد صفحه: ۹۱ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

مسافرین برخی با خوشحالی و شادمانی و دسته ای با اندوه و پاره ای در حالیکه اشک در چشمانشان حلقه زده بود بسوی مشایعین دست نکان مبدادند. دریا آرام بود و امواج نیلگون سفر لذت بخشی را به مسافرین نوید میداد.
درباره نویسنده:
پرویز قاضی سعید متولد ۱۳۱۸ از نویسندگان عامه پسند ایرانی پیش از انقلاب بود. وی نویسندگی را از سن ۱۷ سالگی آغاز کرد. کتاب های او به دلیل گیرایی در نویسندگی و جذب مخاطب به چاپ های دورقمی و بالاتر میرسیدند. از کتاب های معروفتر او «یک شاخه گل سرخ برای غمم» است.
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب دامی در جنگل , دانلود فایل کتاب دامی در جنگل , دانلود رایگان کتاب دامی در جنگل  ,  کتاب دامی در جنگل, سایت دانلود کتاب دامی در جنگل , بهترین کیفیت کتاب دامی در جنگل , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب دامی در جنگل , کتاب دامی در جنگل قابل ادیت , کتاب دامی در جنگل قابل ویرایش , منبع کتاب دامی در جنگل , منابع کتاب دامی در جنگل , دانلود کتاب دامی در جنگل  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب دامی در جنگل

آپلود عکس

کتاب دامی در جنگل