دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب برای کشته ها دعا کن -ppt

کتاب برای کشته ها دعا کن

کتاب برای کشته ها دعا کن

دانلود کتاب برای کشته ها دعا کن -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل  کتاب برای کشته ها دعا کن اثر میکی اسپلین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۸۲ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.
مشخصات محصول:
عنوان: کتاب برای کشته ها دعا کن
تالیف: میکی اسپلین
تعداد صفحه: ۸۲ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده

خلاصه ای از کتاب:
به میدان بیچریال رسیدم و با مشاهده ساعت بزرگی که در آنجا قرار داشت متوجه شدم عقربه ها ۱۰ شب را نشان میداد. باران با شدت هرچه تمام تر مببارید. صدای ریزش باران و حرکت اتومبیل ها مدام بگوش میرسید. از لبه کلاهم آب باران قطره قطره به روی صورتم میچکید با این وصف نمیخواستم با اتومبیل به خانه ام بروم زیرا از دوران کودکی از دیدن ریزش باران و قدم زدن در زیر باران لذت میبردم.
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب برای کشته ها دعا کن , دانلود فایل کتاب برای کشته ها دعا کن , دانلود رایگان کتاب برای کشته ها دعا کن  ,  کتاب برای کشته ها دعا کن, سایت دانلود کتاب برای کشته ها دعا کن , بهترین کیفیت کتاب برای کشته ها دعا کن , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب برای کشته ها دعا کن , کتاب برای کشته ها دعا کن قابل ادیت , کتاب برای کشته ها دعا کن قابل ویرایش , منبع کتاب برای کشته ها دعا کن , منابع کتاب برای کشته ها دعا کن , دانلود کتاب برای کشته ها دعا کن  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب برای کشته ها دعا کن

آپلود عکس

کتاب برای کشته ها دعا کن