دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب بالاتر از خطر -ppt

کتاب بالاتر از خطر

کتاب بالاتر از خطر

دانلود کتاب بالاتر از خطر -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب بالاتر از خطر اثر مایک هامر می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۸۳ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:
عنوان: کتاب بالاتر از خطر
تالیف: مایک هامر
تعداد صفحه: ۸۳ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

نگاهی به ساعت بزرگ بار انداختم شش بعد از ظهر را نشان میداد. ساعت مچی ام را میزان کرده و بعد از اینکه اخرین لیوان خود را نوشیدم کلاهم را سرم گذاشتم و از آنجا بیرون آمدم..
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب بالاتر از خطر , دانلود فایل کتاب بالاتر از خطر , دانلود رایگان کتاب بالاتر از خطر  ,  کتاب بالاتر از خطر, سایت دانلود کتاب بالاتر از خطر , بهترین کیفیت کتاب بالاتر از خطر , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب بالاتر از خطر , کتاب بالاتر از خطر قابل ادیت , کتاب بالاتر از خطر قابل ویرایش , منبع کتاب بالاتر از خطر , منابع کتاب بالاتر از خطر , دانلود کتاب بالاتر از خطر  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب بالاتر از خطر

آپلود عکس

کتاب بالاتر از خطر