دسته‌بندی نشده · ژانویه 8, 2022 0

دانلود کتاب باران خون -ppt

کتاب باران خون

کتاب باران خون

دانلود کتاب باران خون -ppt

کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب باران خون اثر میکی اسپلین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم ۱۵۵ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:
عنوان: کتاب باران خون
تالیف: میکی اسپلین
تعداد صفحه: ۱۵۵ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: اسکن و فشرده شده | فوق العاده
خلاصه ای از کتاب:

اتومبیل کورسی قرمز رنگ با سرعت جلو میرفت و باد از بالا و طرفینش که باز بود و طاقی نداشت بداخل می وزید و موهای زن جوان را که در کنارم نشسته بود به بازی میگرفت. در حالیکه با یک دست دنده را عوض میکردم و پایم را بیشتر بر روی گاز میفشردم رویم را از جاده مقابل بر گرفتم.
درباره نویسنده:
میکی اسپلین خالق (شخصیت تلویزیونی مایک هامر) و رمان های جذاب جنایی و پلیسی است. در سال ۱۹۴۷ چیزی نگذشت که میکی اسپلین به یکی از محبوبترین نویسندگان امریکایی بدل شد. نویسنده ای که آثارش در تیراژهای میلیونی به فروش میرفت. میکی اسپلین پول برایش خیلی مهم بود و میگفت من برای پول می نویسم!
دانلود فایل

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودکتاب باران خون , دانلود فایل کتاب باران خون , دانلود رایگان کتاب باران خون  ,  کتاب باران خون, سایت دانلود کتاب باران خون , بهترین کیفیت کتاب باران خون , فایل ترو تمیز و قابل ارائه کتاب باران خون , کتاب باران خون قابل ادیت , کتاب باران خون قابل ویرایش , منبع کتاب باران خون , منابع کتاب باران خون , دانلود کتاب باران خون  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود کتاب باران خون

آپلود عکس

کتاب باران خون