دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی

پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی

دانلود پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی، در 34 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
با رشد تکنولوژی و توسعه علم رباتیک، ربات‌ها نقش مهمی را در زمینه پزشکی ایفا می‌کنند. از ربات‌ها می‌توان در زمینه‌های جراحی، ربات پرستار و امداد، ربات بیمار، بیومکانیک و نانو رباتیک و … استفاده کرد.
استفاده از ربات و هوش مصنوعی و ایجاد ربات‌های پزشکی به عنوان دستیار پزشکان، از ایده هایی است که از مدت‌ها پیش ذهن بسیاری از محققان حوزه رباتیک و مهندسی پزشکی را به خود مشغول کرده است. موفقیت‌های به دست آمده در زمینه طراحی و ساخت ربات‌های پزشکی به این معنی است که تحقق چنین ایده‌هایی دور از انتظار نخواهد بود. امروزه استفاده از ربات‌ها در حوزه‌های مختلف پزشکی، از ایجاد حفره های کوچک و بدون نیاز به برش های عمیق تا انجام عمل های جراحی پیچیده، امکان پذیر شده است.
اگرچه جراحی رباتیک موضوع جدیدی است، اما در این سال ها پیشرفت خوبی داشته است. از این رو بسیاری از تحقیقات دانشکده‌های مهندسی پزشکی دانشگاه‌های معتبر دنیا به ربات‌های پزشکی و جراحی رباتیک اختصاص یافته است. استفاده از ربات‌ها هنگام جراحی موجب افزایش دقت جراح حین انجام جراحی خواهد شد. همچنین ربات‌های جراح می توانند در صرفه جویی زمانی و کاهش زمان جراحی‌های پیچیده نقش بسیار مهمی داشته باشند.
فهرست مطالب:
آشنایی با علم رباتیک
مقدمه
هدف علم رباتیک
کمک رباتیک به پزشکی
جراحی رباتیک
مزایای جراحی رباتیک
معایب جراحی رباتیک
کاربرد های جراحی از راه دور( tELE SURGERY )
انواع ربات های پزشکی
ربات پرستار ریبا
ربات در نقش بیمار
ربات پذیرش
ربات داروساز و دارو فروش
و …
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , دانلود فایل پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , دانلود رایگان پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی  ,  پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی, سایت دانلود پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , بهترین کیفیت پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی قابل ادیت , پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , منابع پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی , دانلود پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت کاربرد علم رباتیک در پزشکی و جراحی

آپلود عکس