دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت نظریات رنه دکارت -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت نظریات رنه دکارت

پاورپوینت نظریات رنه دکارت

دانلود پاورپوینت نظریات رنه دکارت -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت نظریات رنه دکارت.
تکه هایی از پاورپوینت:
•    به نظر می رسد که کل آثار دکارت ، با سه هدف اصلی برنامه ریزی شده است :
•    1.جایگزینی علم غیریقینی و احتمالی قرون وسطی با علمی که به نحوی در حد ریاضیات ، یقینی باشد.
•    2.بر اساس این علم کلی ، بتوان راه حل های خاصی پیدا کرد که کاربرد نتایج علوم را ممکن و فایده ی عملی آن ها را تضمین نماید تا طبق عبارت معروف “گفتار در روش” ، انسان به “حاکم و مالک طبیعت” مبدل شود.
•    3.بالاخره وضع این علم کلی نسبت به مسئله ی وجود باید طوری لحاظ شود که راه حل متین و معقولی برای برطرف سازی اختلافات و موضع گیری های رایج آن عصر ، در مورد تقابل میان علم و دین بدست آید(مجتهدی،1382).
استعاره شناسی دکارت
1-    استعاره ی بنا برای تفکر
فوتوریسم جنبشی بود که با نفی گذشته و سپردن هرآنچه مربوط به گذشته بود به زباله دان تاریخ ، می خواست آرمان شهر خود را به پا سازد. هر نسلی باید شهر خود را بسازد ، در منشور معماری فوتوریسم الزاماً به معنی ویران ساختن شهر کهن و ساختن آرمان شهر فوتوریستی برروی آن است. همانگونه که دکارت می خواست بنای کهن فلسفه ی باستان و عقائد مسیحی را از بن ویران کند و فلسفه ی عقلائی خود را بر آن استوار سازد.

فهرست عناوین:
• کلیات فلسفه دکارت
• استعاره شناسی دکارت
• تجلی افکار دکارت در آراء ترقی گرایان
• منابع
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت نظریات رنه دکارت , دانلود فایل پاورپوینت نظریات رنه دکارت , دانلود رایگان پاورپوینت نظریات رنه دکارت  ,  پاورپوینت نظریات رنه دکارت, سایت دانلود پاورپوینت نظریات رنه دکارت , بهترین کیفیت پاورپوینت نظریات رنه دکارت , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت نظریات رنه دکارت , پاورپوینت نظریات رنه دکارت قابل ادیت , پاورپوینت نظریات رنه دکارت قابل ویرایش , منبع پاورپوینت نظریات رنه دکارت , منابع پاورپوینت نظریات رنه دکارت , دانلود پاورپوینت نظریات رنه دکارت  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت نظریات رنه دکارت

آپلود عکس