دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن

پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن

دانلود پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و  آلودگی های آن -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و  آلودگی های آن، در 10 اسلاید.
در این فایل به توضیح کلی؛ تعریف، تاثیر و خطرات میکروپلاستیک ها بر محیط های آبی، خاک، هوا و ارگانیسم های زنده اشاره میشود. همچنین به مواردی از روش های جلوگیری از این آلودگی اشاره می شود.
بخشی از متن فایل:
پلاستیک یکی از عمده عوامل آلودگی آب دریاها و اقیانوس‌ها محسوب می‌شود. اما بر خلاف تصورات موجود تأثیرات دقیق میکروپلاستیک‌ها بر موجودات زنده و محیط زیست تا حدود زیادی برای دانشمندان نامشخص است. میکروپلاستیک‌ها اشیایی فوق‌العاده کوچک هستند؛ که در نزدیکی سطح بستر یا بر روی ساحل دریاها و اقیانوس‌ها وجود دارند. در واقع آن‌ها به عنوان اشیایی پلاستیکی که قطرشان کمتر از ۵ میلی‌متر است شناخته می‌شوند. مطالعات صورت گرفته در دهه ۱۹۷۰ شروع به بررسی سطح میکروپلاستیک‌ها در اقیانوس‌ها کردند و دریافتند که سطح بالایی از آن‌ها در اقیانوس اطلس و سواحل ایالات متحده وجود دارد. امروزه ۸ میلیون تن ضایعات پلاستیکی به اقیانوس وارد می‌شود. ۲۵۰ هزار تن از این پلاستیک‌ها در حال حاضر در دریا شناور است در حالی که بقیه آن احتمالاً ته‌نشینی و شسته شدن از ساحل هستند.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , دانلود فایل پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , دانلود رایگان پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن  ,  پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن, سایت دانلود پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , بهترین کیفیت پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن قابل ادیت , پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن قابل ویرایش , منبع پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , منابع پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن , دانلود پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت میکروپلاستیک و خطرات و آلودگی های آن

آپلود عکس