دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت قصه درمانی -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت قصه درمانی

پاورپوینت قصه درمانی

دانلود پاورپوینت قصه درمانی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت قصه درمانی مربوط به درس آزمایشگاه فنون مشاوره، در 36 اسلاید.
قصه درمانی یکی از رویکردهای پست مدرن سازه نگر است. این پاورپوینت برای درس آزمایشگاه فنون مشاوره خانواده آماده شده اما برای دروس دیگر رشته روانشناسی یا مشاوره هم قابل ارائه است.
بخشی از متن فایل:
استفاده از قصه و روایت برای آموزش و شناساندن حقیقت، شیوه‌های درست زندگی، اخلاقیات و روش‌های دستیابی به کمال و موفقیت به اندازه تاریخ بشر قدمت دارد؛ به گونه‌ای که حتی یکی از رویکردهای مهم قرآن برای آموزش شیوه‌های درست زندگی و کشف حقایق استفاده از استعاره‌ها، روایت‌ها و قصه‌های اقوام و مردمان مختلف است. علاقه ی درمانگران به قصه‌گویی با کار ریچارد گاردنر در سال ۱۹۷۱ شروع شد.
گاردنر از فن قصه‌گویی متقابل در روان‌درمانی کودک استفاده کرد. در این فن از کودک خواسته می‌شود داستانی دارای آغاز، میانه و پایان بگوید. سپس درمانگر موضوعات روان‌تحلیل‌گرانه مرتبط با مسائل کودک را انتخاب می‌کند و در داستانی مشابه داستان کودک به کار می‌برد و آن را بیان می‌کند. در این داستان، درمانگر راه‌حل‌های سالم‌تر و عاقلانه تری را برای رویارویی با مشکلات ارائه می‌کند.

فهرست مطالب:
مقدمه
قصه‌گویی متقابل
همانندسازی
تاثیر قصه بر انسان
کاربرد کلی قصه درمانی
نقش قصه
قصه در شناخت درمانی
قصه و تغییر شناخت
انتقال معرفت
قصه درمانی اریکسون
ذهن خوانی
تاثیر قصه در خلسه
نشانه های خلسه
مضمون قصه ها
هدف اصلی
پژوهش ها
قصه درمانی کودکان
اثربخشی قصه
قصه درماني گروهي
فنون قصه درمانی
منابع

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت قصه درمانی , دانلود فایل پاورپوینت قصه درمانی , دانلود رایگان پاورپوینت قصه درمانی  ,  پاورپوینت قصه درمانی, سایت دانلود پاورپوینت قصه درمانی , بهترین کیفیت پاورپوینت قصه درمانی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت قصه درمانی , پاورپوینت قصه درمانی قابل ادیت , پاورپوینت قصه درمانی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت قصه درمانی , منابع پاورپوینت قصه درمانی , دانلود پاورپوینت قصه درمانی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت قصه درمانی

آپلود عکس