دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت فناوری کریسپر -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت فناوری کریسپر

پاورپوینت فناوری کریسپر

دانلود پاورپوینت فناوری کریسپر -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت فناوری کریسپر، در 51 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
قطعا مهندسی ژنتیک، جدیدترین ابزار درمانی قرن محسوب می شود. روش ‌های مهندسی ژنتیک، روز به روز رو به بهبود است و سیستم‌ ها و روش‌ های بهتر، همه روزه در حال عرضه است. سیستم CRISPR-Cas9، یکی از نقاط عطف در روش های مهندسی ژنتیک به شمار می رود که کار را برای زیست ‌شناسان آسان کرده است و علاوه بر این، هزینه ‌های مهندسی ژنتیک را به مقدار قابل توجهی کاهش داده است. با استفاده از این سیستم، مهندسی ژنوم همه موجودات به آسانی و با کمترین محدودیت قابل انجام است.
در این آموزش تلاش شده است که مقدمه ‌ای کوتاه در مورد عملکرد طبیعی و روش ‌های استفاده از این سیستم ارائه شود که برای شروع مطالعه درباره این سیستم، قابل قبول است. این سیستم، در باکتری به طور طبیعی به عنوان سیستم ایمنی کاربرد دارد که استفاده از آن برای انتقال، خاموش کردن، کنترل بیان و غیره باعث انقلابی در مهندسی ژنتیک شده است.
فهرست مطالب:
تاریخچه مهندسی ژنتیک
نخستین مشاهده
تئوری هایی در مورد کارکرد آن در باکتری
دفاع از باکتری در مقابل باکتریوفاژ (Bacteriophage)
پروتئین ‌های ضد CRISPR-Cas9
تشخیص ژنوم خودی از غیر خودی
انواع سیستم CRISPR-Cas9
معرفی برخی از اعضای سیستم‌ CRISPR-Cas9
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت فناوری کریسپر , دانلود فایل پاورپوینت فناوری کریسپر , دانلود رایگان پاورپوینت فناوری کریسپر  ,  پاورپوینت فناوری کریسپر, سایت دانلود پاورپوینت فناوری کریسپر , بهترین کیفیت پاورپوینت فناوری کریسپر , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت فناوری کریسپر , پاورپوینت فناوری کریسپر قابل ادیت , پاورپوینت فناوری کریسپر قابل ویرایش , منبع پاورپوینت فناوری کریسپر , منابع پاورپوینت فناوری کریسپر , دانلود پاورپوینت فناوری کریسپر  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت فناوری کریسپر

آپلود عکس