دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت

پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت

دانلود پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت چکیده فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت، در 18 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
طبق الگوی ساختاری شخصیت فروید سه سیستم با عناوین نهاد، خود و فراخود در ارتباط با یکدیگر اداره کننده رفتار بشر هستند .
نهاد: اولیه ترین بخش شخصیت ( خواستگاه خود و فرآخود ) و شامل تکانه های زیستی مانند نیاز به خوردن، نوشیدن، دفع، پرهیز از درد و دستیابی به لذت جنسی است . نهاد ارضای فوری دو سایق  جنسی و پرخاشگری را می طلبد و بر اساس اصل لذت فعالیت می کند . نهاد دائما در طلب لذت و پرهیز از درد و بی اعتنا به شرایط بیرونی است.
خود: بخش دیگری از شخصیت است و زمانی پدیدار می شود که کودک می آموزد برخی مواقع  ارضا خواسته ها باید تا موقع مناسب به تاخیر افتد خود مدیر اجرایی شخصیت است و واسطه بین خواسته های نهاد، واقعیت های جهان برون و فراخود است.
فرا خود: درونی شده ارزشها و اخلاقیات جامعه است که از طریق تشویق و تنبیه والدین در دوران اولیه رشد ایجاد می شود . زیر پا نهادن موازین فراخود یا حتی قصد زیر پا گذاشتن آنها سبب ایجاد اضطرابی نا خود آگاه می شود که ناشی از ازدست دادن پذیرش و محبت والدین است .معیار های والدین اگر سخت گیرانه باشد فرا خود بسیار قوی می شود و  احساس گناه در شخصیت فرد ظاهر می شود و فرد تمام تکانه های جنسی و پرخاشگری را بازداری می کند و اگر ضعیف باشد فرا خود ضعیف شده ممکن از رفتار های خودمحورانه و مجرمانه از فرد سر بزند.
 این سه بخش غالبا در تعارض با یکدیگر هستند خود ارضای فوری تمایلات نهاد را به تاخیر میاندازد و فرا خود با هر دو آنها مبارزه می کند در شخصیت سالم خود دارای جدیت ولی انعطاف پذیر است. بر اساس نظریه فروید سراسر نهاد و قسمت اعظم خود و فرا خود در نا خود آگاه فرو رفته اند.

فهرست مطالب:

ساختار شخصیت از دیدگاه روانکاوی
رشد شخصیت در نظریه فروید
سنجش شخصیت و آزمونهای فرا فکن
سایر  مولفه ها در نظریه شخصیت فروید
رویکرد رفتار گرایی
و …
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , دانلود فایل پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , دانلود رایگان پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت  ,  پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت, سایت دانلود پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , بهترین کیفیت پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت قابل ادیت , پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت قابل ویرایش , منبع پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , منابع پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت , دانلود پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت فصل 13 زمینه روانشناسی هیلگارد: شخصیت و سلامت

آپلود عکس