دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی

پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی

دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی، در 37 اسلاید.
فایل طراحی و اجرای پل‌های بتنی حاوی مطالبی مفید در رابطه با طراحی پل و سازه‌های بتنی و قالب‌بندی پل‌های بتنی همراه با عکس‌های مرتبط و باکیفیت میباشد.
بخشی از متن فایل:
پلهای بتنی در دو دسته‌ی عمده پل بتن مسلح و پل بتن پیش تنیده قابل اجرا میباشند. در پل ها استفاده از بتن، به علل زیر نسبت به استفاده از سنگ و ساخت پل‌های سنگی در اولویت قرار دارد:
۱- قابلیت تحمل فشار و وزن
۲- سهولت در ساخت
۳-در دسترس بودن مصالح تشکیل دهنده آن
بتن، ماده اصلی به کار رفته در ساخت اکثر پل‌های جدید است. این ماده با وجود بهره‌مندی از مقاومت فشاری بالا، مقاومت کششی پایینی دارد. البته مشکل پایین بودن مقاومت کششی بتن با ظهور سازه‌های بتن مسلح کاملا برطرف شده است.
مدول الاستیسیته بتن در تنش‌های پایین به سمت مقادیر ثابت میل می‌کند. این مسئله می‌تواند زمینه‌ساز تشکیل و گسترش ترک در سازه‌های بتنی شود. انبساط حرارتی، آب‌رفتگی و خزش در تنش‌های بالا از دیگر مسائلی که امکان رخ دادن آن‌ها در سازه‌های بتنی وجود دارد. رفتار مکانیکی بتن بر اساس مقاومت فشاری آن مشخص می‌شود. بنابراین بطور معمول از بتن مسلح یا پیش تنیده در ساخت پل استفاده میگردد. آرماتورهای موجود در این نوع بتن، ویژگی شکل‌پذیری سازه را افزایش می‌دهند. علاوه بر این، امروزه استفاده از این آرماتورها به عنوان الزامی برای مقاومت پل در برابر زلزله در نظر گرفته می‌شود. در مجموع، بتن پیش تنیده نسبت به بتن مسلح کاربرد و رواج بیشتری برای ساخت پل دارد؛ چراکه بتن پیش تنیده، معایب عمده بتن مسلح نظیر محدودیت در مقاومت، سنگینی سازه و دشوار بودن ساخت و ساز را برطرف کرده است.
قالب‌بندی پل بتنی:
پل از قسمت های مختلف شمع، شالوده، ستون، کوله و عرشه تشکیل می شود. در شالوده‌ی آن از قالب های مدولار و متعلقات آن بهره گرفته و در ستون ها چنانچه دایره ای شکل باشند از قالب های گرد یا ترکیبی از قالب های گرد و مدولار و متعلقات آن ها استفاده می گردد. همچنین درکوله و عرشه پل از قالب های مدولار و خاص و متعلقات آن استفاده می شود.
روش‌های اجرای قطعات پل:
1- به صورت پیش ساخته در کارگاه
2- به صورت درجا و در محل اجرا
فهرست مطالب:
پل های بتنی
بتن مسلح چیست؟
علت استفاده از فولاد برای مسلح کردن بتن
پل های بتن مسلح
قالب‌بندی اجرای پل‌های بتن مسلح (آرمه)
قالب بندی عرشه پل بتنی با استفاده از قالب های آویزان از تیرهای فولادی
قالب بندی عرشه ی پل با استفاده از قالب های فولادی قابل تنظیم
سیستم قالب طره ای عرشه ی پل
استقرار قالب عرشه ی پل برروی تیرچه های فولادی
به کارگیری داربست فولادی به عنوان تکیه‌گاه قالب عرشه ی پل
قالب بندی در کارگاه (قالب بندي قطعات پيش ساخته)
قالب بندی سایر اجزای پل
و …
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , دانلود فایل پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , دانلود رایگان پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی  ,  پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی, سایت دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , بهترین کیفیت پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی قابل ادیت , پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , منابع پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی , دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت طراحی و اجرای پل‌های بتنی

آپلود عکس