دانلود پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن

پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن

دانلود پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت با موضوع سقف کاذب و انواع آن در 44 اسلاید قابل ویرایش.
بخشی از متن فایل:
سقف‌های کاذب به سقف‌هایی اطلاق می‌شوند که: بر حسب ظاهر شبیه به سقف‌های معمولی بوده اما، وظایف یک سقف را که تحمل نیروها و بارهای مرده یا زنده و انتقال آن به ستون، دیوار‌ها یا تیرهای حمال است را انجام نمی‌دهد. معمولا سقف‌های کاذب حدود cm30 تا cm50 پایین‌تر از سقف اصلی قرار داشته و اکثرا به منظور پوشاندن لوله‌های آب فاضلاب، کانال کولر، تاسیسات و نظایر آن ساخته می‌شود و از نظر رایزرهای تاسیساتی و عبور اجزای تاسیساتی نقش مهمی‌را دارا می‌باشند.
„Dropped ceiling شاخه‌ای از معماری داخلی است که برای پوشش سقف اصلی (زیر سقف) به‌کار می‌رود. از پیشینهٔ این رشته اطلاعات موثقی در دست نیست. معلوم نیست اولین کسانی که از سقف کاذب استفاده کرده‌اند چه‌قدر از کاربردهای مختلفِ این حرفه آگاهی داشتند، اما سقف کاذب در زمانی کوتاه جای خود را در صنعت ساختمان پیدا کرد.
1) سقف کاذب رابیتس
2) سقف کاذب آکوستیکی
3) سقف کاذب پیش ساخته گچی
4) سقف کاذب آلومینیومی‌(دامپا یا لمبه ای)
فهرست مطالب:
سقف کاذب
تعریف سقف کاذب
زیرسازی سقف کاذب
انواع سقف‌های کاذب رایج در ایران
روش اجرای سقف پوش گچی 
و …
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , دانلود فایل پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , دانلود رایگان پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن  ,  پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن, سایت دانلود پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , بهترین کیفیت پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن قابل ادیت , پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن قابل ویرایش , منبع پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , منابع پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن , دانلود پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت سقف کاذب و انواع آن

آپلود عکس