دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی

پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی

دانلود پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی، در 150 اسلاید.

بخشی از متن فایل:
زوج درمانی رفتاری تلفیقی (IBCT) به بررسی پریشانی های رابطه زوجین با پرورش پذیرش و تغییر رفتار هر یک از طرفین می پردازد
زوج درمانی رفتاری -تلفیقی (IBCT) در اوایل 1990 توسط نیل جاکوبسن و اندرو کریستنسن مطرح شده است. این رویکرد خصوصیات مداخلات اولین و سومین “موج” رفتار درمانی را با هم ترکیب می کند.
موج اول رفتار درمانی به طور رسمی از دهه 1950 آغاز شد و تاکید آن بر مشاهده، پیش بینی و اصلاح رفتار در جهت ارتقاء سطح سلامت روان بود. این رفتار به طور عمده توسط ارتباط بین محرک ها و پیامدهای پاسخ های داده شده به آنها پرداخته است.
بنابراین درمان هایی که در این زمان ظاهر شده اند براساس مدل های شرطی سازی هستند
اما در اواخر دهه 1960 تغییراتی ایجاد شد که سبب تسریع حرکت از رفتار درمانی موج اول به رفتار درمانی موج دوم شد از جمله این تغییرات:
عدم تبیین همه پدیده های رفتاری توسط دیدگاه رفتاری
عدم جامعیت کافی الگوهای رفتاری برای پاسخ به چالشهای موجود
بدین ترتیب، موج دوم درمانهای رفتاری توسط بک در سال1970مطرح شد.
در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 بین رفتار درمانی و شناخت درمانی ادغامی به وجود آمد و رفتار درمانی شناختی نام گرفت که تاکید بیشتر آن بر مفاهیم شناختی بود و بر اصول رفتاری کمتر تاکید داشت
نبود ماهیت رفتاری در همه مشکلات شروع آزمایشهایی در خصوص الگوی پردازش اطلاعات شروع به کار درمانگرانی با جهت گیری روان شناختی و نشر نتایج درمانی مربوط به درمانهای شناختی رفتاری
-عنصر اصلی منشأ رفتار ارتباط بین محرکها نیست، بلکه فکر و پردازش اطلاعات است.
-الگوهای ناهنجار رفتاری به دلیل وجود مجموعه ای از طرح های تحریف شده و ناکارآمد ، ساختارها و فرایندهای فکری است که رنج زیادی را برای کسانی که آنها را تجربه می کنند ، تحمیل می کند.
موج سوم رفتار درمانی در اوایل 1990 با رشد درمان های ابتکاری شروع شد.درمان های موج سوم با به کارگیری اصول رفتاردرمانی، پیشرفت های زیادی را در علم روان شناسی موجب شدند.درمانگران موج سوم به طور کامل تکنیک های موج اول و دوم را رها نکرده اند، اما بیشتر راهبردهای رفتاری را به جای راهبردهای شناختی سنتی مورد توجه قرار دادند.
درمانگران موج سوم از تکنیک های ذهن آگاهی و پذیرش و درمانگران موج دوم بیشتر تکنیک های بازسازی شناختی و آرام سازی را بکار می گیرند
در موج چهارم رفتار درمانی و بر اساس دیدگاه کال گن و دراو (2015 )به دنبال رویکردی برای درک و التیام رنج انسانها است.روان درمانگران این اجازه را می دهد تا سرآمد علوم و درمان بالینی معاصر شود.
در واقع شفقت تاکید بر نوع دوستی و رفتار مراقبتی دارد و تاکید آن بر نوع دوستی بر سه بعد متمرکز است:
شفقت نسبت به دیگران
، پذیرش شفقت از سوی دیگران
و شفقت نسبت به خود
 IBCT شامل برخی از تکنیک هایی است که به طور مستقیم در تغییر رفتار یک شریک(همسر) ارزیابی می شود که نسبت به طرف مقابل خود ناراحت است. هدف درمان در IBCT ممکن است برای از بین بردن مشکل نباشد بلکه برای کمک به زن و شوهر است تا به آن ها به روشی پاسخ دهند که به جای مشاجره بیشتر بین آن ها صمیمیت ایجاد کند.
مجموعه اسلایدهای پاورپوینت در زوج درمانی رفتاری-تلفیقی شامل151 صفحه است که محتوای زیر را شامل شده است.
فهرست محتوا:
معرفی
چهار موج
ادامه معرفی
هدف درمان در IBCT
مدل پریشانی و درمان زوجین
فرضIBCT
مروری بر IBCT
رقص معمول زوجین
آگاهی از الگوهای تعاملی
راهبردهای پذیرش محور
ریشه های مشترک
IBCT و رفتار درمانی های “موج سوم”
نقش شناخت در IBCT
نمونــــه موردی
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , دانلود فایل پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , دانلود رایگان پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی  ,  پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی, سایت دانلود پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , بهترین کیفیت پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی قابل ادیت , پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , منابع پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی , دانلود پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت زوج درمانی رفتاری – تلفیقی

آپلود عکس