دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس

پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس

دانلود پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس، در 88 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
در اغلب مواقع ذهن ما سرگردان است و در گذشته و حال می چرخد., درگیر ندامت گذشته و نگرانی آینده استرس های روزانه که تجربه می کنیم،اخبار ناخوشایند،ترس از دست دادن،رقابت ها،پیر شدن ومرگ مغز ما وقتی که احساس خطر می‌کند و در سیستم خطر و فرار قرار می‌گیرد. موادی ترشح می‌کند که هم بدن را تضعیف می‌کند و هم آرامش را به هم می‌ریزد.
در مغز ما دو سیستم امنیت و هشدار وجود دارد. وقتی استرس داریم کورتیزول بیشتر ترشح می شود و استرس ما بالا می رود و در عین حال سیستم ایمنی تضعیف می شود.
نگرانی ها و افکار ماز طرف دیگر ذهن آگاهی باعث ترشح هورمون هایی مثل سروتونین می شود و آرامش و شادابی ما را بالاتر می برد.
راه‌حل مناسب برای زندگی در دنیای امروز ذهن ‌آگاهی یا توجه آگاهی است.
وقتی ذهن ما نگران برگشتن به حالت جنگ و دفاع است ذهن‌ آگاهی می‌تواند ما را به لحظه حال برمی‌گرداند. نگرانی‌ها، ما را در گذشته یا آینده می‌برد و لذت لحظه حال را از بین می‌برد.
مجموعه حاضر با موضوع ذهن آگاهی توسط گروه آموزشی مهر جنوب(دکتر برومند)تدوین گردیده است شامل 88 اسلاید پاورپوینت رنگی قابل ویرایش با تصاویر مناسب تدوین شده است سرفصل های زیر را شامل شده است.
محتوای پاورپوینت ذهن آگاهی:
مقدمه
تعریف ذهن آگاهی
تاریخچه ذهن آگاهی
ذهن آگاهی در روان شناسی جدید
ذهن آگاهی علمی
فواید ذهن آگاهی
عناصر ذهن آگاهی
چگونه به ذهن آگاهی برسیم
تمرین های ذهن آگاهی
تکنیک های ذهن آگاهی برای کنترل افکار
تمرین ذهن آگاهی
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , دانلود فایل پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , دانلود رایگان پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس  ,  پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس, سایت دانلود پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , بهترین کیفیت پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس قابل ادیت , پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس قابل ویرایش , منبع پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , منابع پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس , دانلود پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت ذهن آگاهی یا مایندفولنس

آپلود عکس