دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران

پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران، در 18 اسلاید.
فایل مورد نظر در ۱۸ صفحه حاوی مطالب کامل و جامع و عکس‌های با کیفیت بالا میباشد که برای دانشجویان معماری مفید واقع خواهد شد. نقد هر بنایی برای دانشجویان معماری چالش‌هایی دارد که در این فایل با تحلیل و بررسی بنای تئاتر شهر و نحوه‌ی ساخت و معماری آن، کار را برای دانشجویان معماری راحت‌تر میکند.
بخشی از متن فایل:
تالار چهارسو در طبقه زیرین، پشت ساختمان اصلی با ظرفیت ۱۲۰ تا۳۵۰ تماشاگر ساخته شد.. این تالار با شکلی ۳ گوش برای اجراهای نمایش سنتی _ ایرانی مناسب بود. جایگاه تماشاگران در این تالار با چرخش صندلی‌ها عوض می‌شود. در آخرین بازسازی صندلی‌های تالار هم عوض شده‌اند و از این به بعد هر تماشاچی صندلی مستقل دارد. ظرفیت تالار چهارسو ۱۲۲ است که عمق، عرض و ارتفاع آن نیزبه ترتیب ۱۲، ۸/۵ و ۲۰/۴ متراست. این تالار در سال ۱۳۵۴ به مجموعه تئا‌تر شهر اضافه شد.

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , دانلود فایل پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران  ,  پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران, سایت دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , بهترین کیفیت پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران قابل ادیت , پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران قابل ویرایش , منبع پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , منابع پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران , دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی ساختمان تئاتر شهر تهران

آپلود عکس