دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)

پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)

دانلود پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)، در 28 اسلاید، همراه با تصاویر.
پاورپیونت درباره تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان(عیلامیان) است و در آن به تاریخچه، فرهنگ، اداب و رسوم، خط و آثار به جا مانده از این فرهنگ پرداخته شده است.
بخشی از متن فایل:
بر اساس تقسیمات جغرافیایی امروز، ایلام باستان شامل سرزمین‌های خوزستان، فارس، ایلام و بخش‌هایی از استان‌های بوشهر، کرمان، لرستان و کردستان و کوه های بختیاری می شده است. اما سرزمین اصلی عیلام در شمال دشت خوزستان بوده است.
ایلامی ها از مراحل اولیه تاریخ خود مدرک کتبی به جای نگذاشته اند اما در چند سنگنبشته صخره ای در سرزمین های غیرایلامی اشاراتی به ایلام و ایلامی ها شده است.  بايد نخستين‌ آشنايي‌ با حضور ايلامي‌ها را مديون‌ تورات‌ باشيم‌ كه‌ بيشتر از 20 بار نام‌ ايلام‌ را آورده‌ است‌. البته‌ به‌ صورت‌ سامي‌عيلام‌.
كار پروفسورهينتس‌، ايران‌ شناس‌ فقيد آلماني‌، كه‌ براي‌ نخستين‌ بار باتكيه‌ بر كتيبه‌ها و نگاره‌هاي‌ به‌ دست‌ آمده‌، تاريخ‌ و تمدن‌ ايلام‌ را كاويده‌ است‌، تنها منبع‌ اصلي‌ ايلام‌ شناسي‌ است‌.
ایلامیان از آغاز دوره پیش ایلامی تا پایان دوره ایلام نو حدود 2661 سال در جنوب غربی ایران زندگی و حکومت کردند.
فهرست مطالب:
عیلامی ها
نژاد عیلامیان
ساختار اجتماعی عیلامیان
تمدن ایلامیان
خط ایلامی ها
فرهنگ و دین عیلامیان
هنر عیلامیان
و …
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , دانلود فایل پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , دانلود رایگان پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)  ,  پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان), سایت دانلود پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , بهترین کیفیت پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) قابل ادیت , پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) قابل ویرایش , منبع پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , منابع پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان) , دانلود پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت تاریخ، تمدن و فرهنگ ایلامیان (عیلامیان)

آپلود عکس