دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها

پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها

دانلود پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها، در 43 اسلاید، همراه با تصاویر.
فایل مورد نظر حاوی بررسی انواع پنجرها، نوع شیشه و پروفیل‌‌های مختلف برای پنجره است.
شاید کمتر پیش بیاید اما حتما در دروسی مانند ساختمان و قبیل آن به بررسی مواردی همچون پنجره. سقف، کف و تاسیسات ساختمان نیاز پیدا خواهیم کرد. فایل مورد نظر حاوی بررسی کامل در رابطه با انواع پنجره میباشد و حاوی عکس‌های باکیفیت و مرتبط نیز هست.

بخشی از متن فایل:
پنجرهpvc و upvc
این نوع پنجره‌ها استفاده گسترده‌ای در صنعت ساختمان دارند. پروفیل‌های pvc و upvc مواد قابل بازیافتی هستند که برای طبیعت آسیب خاصی ایجاد نمی‌کنند. در حالت کلی upvc  متریال بهبود یافته‌ی نوع pvc  است. چرا که خاصیت انعطاف‌پذیر pvc را ندارد و همچنین عایق بهتری در برابر صدا و حرارت است. در واقع هر دوی این متریال به عنوان یک پلاستیک قوی و سبک در صنعت به کار گرفته می‌شوند، در pvc با افزودن روان‌کننده یک انعطاف خاصی ایجاد می‌شود که آن را برای لوله‌کشی (فاضلاب، آبیاری و …) بسیار کاربردی می‌کند. اما در upvc هیچ روان‌کننده‌ای اضافه نمی‌شود تا این متریال در نقش چوب و فلز بتواند بهترین پروفیل پنجره را ایجاد کند.
شیشه‌های سه جداره هم از نامشان پیدا هستند. این شیشه‌ها از سه لایه شیشه به جای دو لایه شیشه تشکیل شده اند که همراه به دو عدد اسپیسر است. این نوع از شیشه‌ها از سه شیشه تک جداره به اضافه دو اسپیسر تشکیل می‌شوند. به عبارت دیگر فضای خالی و تهی میان شیشه‌ها به وسیله، اسپیسر ایجاد می‌شود که ما بین آنها گاز آرگون برابر با فشار هوای بیرون تزریق می‌شود. دلیل این که از این نوع از شیشه ها، در مقایسه با شیشه‌های دوجداره، از یک شیشه و جداره مازاد استفاده می‌شود، امکان افزایش عایق بندی با شیشه سوم است.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , دانلود فایل پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , دانلود رایگان پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها  ,  پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها, سایت دانلود پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , بهترین کیفیت پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها قابل ادیت , پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها قابل ویرایش , منبع پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , منابع پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها , دانلود پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت بررسی انواع پنجره در سازه‌ها

آپلود عکس