دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری

پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری

دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری -⭐️⭐️⭐️

دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری

در قالب ppt در 26 اسلاید وقابل ویرایش

قسمتی از متن ::

فهرست مطالب::

بر نامه ریزی راهبردی، طرح ساختاری، تفکر استراتژیک
پدیده تغییرات
تقلیل پذیری
عصر سیستم ها
ماهیت سیستم
تفکر سیستمی
توسعه گرایی
انقلاب فراصنعتی
نظریه سیستم ها

برنامه ریزی راهبردی، طرح ساختاری، تفکر استراتژیک
تفکر استراتژیک بعنوان مفهوم کلی، توانایی تفکر در سطح انتزاعی، حرکت از موضوعات تصوری به واقعی و بر‌عکس و توانایی ترکیب الهام با تفکر تخیلی می‌باشد. همچنین باید بعنوان قابلیت درک عمیق پدیده‌ها و درک آنها را آنطور که هستند، تلقی نمود. در نتیجه استراتژیست باید عوامل نا‌شناخته، غیرمنطقی و غیرقابل پیش‌بینی را در کنار عوامل معمولی، در نظر داشته باشد. تفکر استراتژیک، یک نگرش فردی و شیوه‌ای جهت دیدن واقعیتها و محتوای پیچیده و دائماً در حال تغییر است. (مرادی مسیحی، 1384)

در واقع نگرش پیچیده در مرحله تئوری، سوالی را مطرح می‌کند و جواب همیشه ناتمام را تنها در لحظه عمل (و چرخه خطا و اصلاح) اندیشمندان استراتژیک می‌جوید. ادگار مورن اظهار می دارد: «اندیشه پیچیده به ما می‌گوید: به خودت کمک کن، اندیشه پیچیده به تو کمک خواهد کرد. آن چه اندیشه پیچیده می‌تواند انجام دهد، دادن یادداشتی به هر کسی است که یادآوری می‌کند. فراموش نکن که واقعیت متغیر است، فراموش نکن که چیز نو ممکن است ظهور کند و در هر حال ظهور خواهد کرد.»

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , دانلود فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , دانلود رایگان پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری  ,  پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری, سایت دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , بهترین کیفیت پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری قابل ادیت , پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری قابل ویرایش , منبع پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , منابع پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری , دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری

آپلود عکس