دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی

پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی

دانلود پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت اختلال ریاضی همراه با تمرینات مرتبط، در 113 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
اختلال یادگیری وجود مشکلاتی در فعالیت های نوروسایکولوژیک است که در اغلب موارد قابل تشخیص ودرمان است. در واقع اختلال یادگیری، یک اختلال عصب شناختی است. به بیان ساده، اختلال یادگیری ناشی از تغییر در شیوه “سیم‌کشی” مغز یک فرد می باشد.
کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری به اندازه همسالان خود، یا حتی بیشتر از آنها، باهوش هستند، اما ممکن است در صورتی که برای درک مسائل تنها باشند، و یا به شیوه‌های معمول آموزش ببینند، در خواندن، نوشتن، هجی کردن، استدلال کردن، به خاطر آوردن، و یا سازماندهی اطلاعات، مشکل داشته باشند
اختلال یادگیری را نمی توان درمان کرد و یا برطرف نمود. این، یک مسئله مادام العمر است.هرچند، کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری می توانند با بهره مندی از حمایت و مداخله مناسب در تحصیل موفق شوند، و در مراحل بعدی زندگی، به شغل های موفق، و اغلب خاص، دست پیدا کنند.
والدین می‌توانند با تشویق نقاط قوت، آگاهی از نقاط ضعف، درک سیستم آموزشی، کار با افراد حرفه ای، و فراگرفتن استراتژی‌های مقابله با دشواری های خاص، به کودکان مبتلا به اختلالات یادگیری کمک کنند تا به این موفقیت دست یابند.
اختلال یادگیری ریاضی به معنی عدم توانایی کودک در یادگیری و درک مفاهیم و موضوعات مربوط به ریاضی می‌باشد. به طور کلی اختلال یادگیری به معنی عدم رشد کافی در مهارت‌های خاص تحصیلی است که در اثر مشکلات و بیماری‌های جسمی و عصبی ایجاد نشده باشند.این کودکان با وجود هوش طبیعی که دارند، در برخی از حوزه‌های درسی مشکل یادگیری دارند و برخی از توانایی‌های آن‌ها همچون خواندن، نوشتن و ریاضیات دچار اختلال است. ریاضیات کودک مبتلا به طور چشم گیری از سطح توانایی کودکان دیگر کمتر است. در واقع این ناتوانی کودک در حوزه تحصیلی، کمتر از حد انتظار بر اساس هوش، سن و آموزش کلاسی کودک است.
در این مجموعه که شامل 111 اسلاید پاورپوینت قابل ویرایش می باشد سعی شده است که مطالب مفید برای استفاده مربیان، معلمان، خانواده و دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم شود.

سرفصل ها:
مقدمه
تعریف
ویژگی های کودکان دارای اختلال یادگیری
اختلال یادگیری ریاضی
مختل شدن چهار گروه مهارتی در اختلال یادگیری ریاضی
عمده ترین مشکلات فرایندی در کودکان دچار اختلال ریاضی
اولین گام جهت تشخیص اختلال ریاضی
ارزیابی برتری طرفی
تعادل و توازن
جهت یابی
مهارت های حرکتی ظریف
حافظه شنیداری مستقیم – معکوس
پرسشنامه تشخیصی مربوط به توانمندی کودک پیش از دبستان-شماره -1
نمونه های تمرینات

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , دانلود فایل پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , دانلود رایگان پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی  ,  پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی, سایت دانلود پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , بهترین کیفیت پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی قابل ادیت , پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی قابل ویرایش , منبع پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , منابع پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی , دانلود پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت اختلال یادگیری ریاضی

آپلود عکس