دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد

پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد

دانلود پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد ، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:
کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های جنوب غربی ایران است که به داشتن جاذبه‌های طبیعی بکر و خیره‌کننده، رودهای پرآب و مردمان مهمان‌نواز شهرت دارد. استان کهگیلویه و بویراحمد از شمال با استان چهار محال و بختیاری، از جنوب با استان‌های فارس و بوشهر، از شرق با استان‌های اصفهان و فارس و از غرب با استان خوزستان همسایه است.
این استان اقلیمی کوهستانی و مرتفع دارد که کوه‌های زاگرس با رشته‌های موازی، ‌سراسر شمال و شرق و کوههای خائیز، نیل، سیاه و سفید جنوب شرقی آن را در بر گرفته‌اند. دنا که از بلندترین قله‌های زاگرس جنوبی به شمار می‌رود در این استان قرار گرفته است. رودخانه‌های مارون، بِشار، زهره، خِرسان و نازمکان از این استان عبور می‌کنند.

فهرست مطالب:
مقدمه
تاریخچه
آب‌ و هوا
صنایع دستی
آداب و رسوم
آبشار یاسوج
دریاچه کوه‌گل
باغ چشمه بلقیس
پارک ملی دنا
تنگ گنجه ای
تنگ مهریان
دریاچه برم الوان
نقوش برجسته تنگ سروک
غار ده شیخ
آبشار کمردوغ
منابع

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , دانلود رایگان پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد  ,  پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد, سایت دانلود پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , بهترین کیفیت پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد قابل ادیت , پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد قابل ویرایش , منبع پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , منابع پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد , دانلود پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت آشنایی با استان کهگیلویه و بویر احمد

آپلود عکس