دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 -⭐️⭐️⭐️

پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1

پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1

دانلود پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
پاورپوینت کامل مقیاس 1 آزمون هوش کتل ویژه کودکان 4 تا 8 ساله.
بخشی از متن فایل:
هوش یکی از جذاب ترین مفاهیم روانشناسی می باشد که باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای سنجش آن باشند. اندیشمندان و محققانی که در حوزه هوش فعالیت می کنند آن را به عنوان یک عامل مهم برای موفقیت در نظر می گیرند. هوش مقوله ای قابل رویت یا احساس شدنی نیست، بلکه یک صفت فرضی و یک مفهوم انتزاعی و ذهنی است و آثار آن مورد مطالعه قرار می گیرد.
در تعریف هوش سه جنبه مد نظر می باشد: توانایی و استعداد کافی برای یادگیری و درک امور، هماهنگی و سازش با محیط، بهره برداری از تجربیات گذشته با به کار بردن قضاوت و استدلال صحیح و پیدا کردن راه حل منطقی در مواجه با مشکلات.
ضریب هوش یا همان بهره هوشی که با مخفف IQ آن را می شناسیم، نمره ای است که پس از انجام تست هوش به افراد داده می شود. در واقع ضریب هوش یک نمره کلی است که از مجموعه ای سوالات، تست ها یا خرده آزمون ها در راستای ارزیابی هوش به دست می آید.
این ضریب می تواند برای انواع هوش به طور مجزا محاسبه گردد. در تست های هوش استاندارد ضریب هوش دارای یک متوسط و انحراف استاندارد مشخص می باشد که بر اساس آن افراد را تقسیم بندی می کنند. به طور معمول میانگین نمرات تست هوش 100 و انحراف استاندارد آن 15 می باشد
آزمونهای نابسته به فرهنگ کتل توسط ریموند کتل در سال 1994 برای سنجش هوش تدوین شده است. هدف او از ساخت این پرسشنامه ابزاری بود که توانایی های شناختی افراد را فارغ از تاثیر زمینه فرهنگی و آموزشی بسنجد. به عقیده کتل هوش دارای دو جنبه سیال و متبلور است؛ هوش سیال وابسته به زمینه ژنتیکی زیستی فرد است و هوش متبلور تحت تاثیر آموزش و فرهنگ است. در این آزمون هوش سیال شما مورد ارزیابی قرار می گیرد.
این آزمون برای سه سطح زیر تهیه شده است:
مقیاس 1 برای کودکان ۴ تا ۸ ساله ، برای افراد دارای هوش پایین و برای بزرگسالانی که در بیمارستانهای روانی بستری هستند.
مقیاس ۲ برای کودکان ۸ تا ۱۳ساله ، برای بزرگسالانی که کمتر از دیپلم سواد دارند و برای اکثر کسانی که بیش از ۵۰ سال دارند.
مقیاس 3 برای سطوح بالاتر از دیپلم، برای دانشگاهیان و بزرگسالان با هوش
مجموعه پاورپوینت آزمون هوش کتل در قالب 53 اسلاید رنگی برای استفاده دانشجویان، فارغ التحصیلان و روان سنجان تهیه گردیده و شامل مطالب زیر است.
فهرست محتوا:
هوش چیست
تعریف هوش
ضریب هوشی
معرفی آزمون هوش کتل
سطوح آزمون هوش کتل
خرده آزمون هوش کتل
خرده آزمون ها ، تعداد سوالات و زمان لازم برای اجرای هر یک از آنها
نمره گذاری آزمون و خرده آزمون ها
تبدیل نمرات خام به سنین عقلی
جدول ضرایب هوشی با رتبه درصدی
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودپاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , دانلود فایل پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , دانلود رایگان پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1  ,  پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1, سایت دانلود پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , بهترین کیفیت پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , فایل ترو تمیز و قابل ارائه پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 قابل ادیت , پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 قابل ویرایش , منبع پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , منابع پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1 , دانلود پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود پاورپوینت آزمون هوش کتل – مقیاس 1

آپلود عکس