دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات -⭐️⭐️⭐️

نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات

نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات

دانلود نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
ترجمه مقاله انگلیسی با عنوان نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات، در قالب فایل word و در حجم 8 صفحه، همراه با فایل pdf مقاله انگلیسی زبان اصلی سال 2017.

عنوان اصلی مقاله:


سال چاپ: 2017
منبع:

Procedia Computer Science, Volume 122, 2017, Pages 850-856

بخشی از متن ترجمه:
همانطور که مقررات برای ایجاد ثبات فشار می آورد، سازمان ها نیز ممکن است تصمیم بگیرند سریع به گرایش استراتژیک شان برسند به جای اینکه به سمت بازده بیشتر و بیشتر حرکت کنند. طراحی و توسعه محصولات برای دستیابی به ثبات ، هسته مرکزی عملیات سازمان ها است و می تواند تغییرات قابل ملاحظه ای را در راستای ثبات در بلند مدت ایجاد کند. خود محصول و چگونگی درک کاربر نهایی در مورد محصول می تواند به صورت قابل توجهی این حرکت به سمت ثبات را برای سازمان تحت تاثیر قرار دهد. این تحقیق به صورت تجربی ارتباط بین گرایش سازمانی و ثبات ، صفات محصولات پایدار و تاثیر آن بر عملکرد در دو مکان جغرافیایی جداگانه با اقتصاد های مختلف ، را مورد بررسی قرار می دهد. ارزش این مقاله نه فقط در مفاهیم معتبر تجربی بر مبنای دیدگاه توسعه تجربی محصولات جدید آن است بلکه این مقاله یک بینش را در مورد ذهنیت فعلی در مورد ثبات ارائه می دهد.

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودنقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , دانلود فایل نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , دانلود رایگان نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات  ,  نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات, سایت دانلود نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , بهترین کیفیت نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , فایل ترو تمیز و قابل ارائه نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات قابل ادیت , نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات قابل ویرایش , منبع نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , منابع نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات , دانلود نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود نقش گرایش سازمانی و ویژگی های محصول در عملکرد برای ثبات

آپلود عکس