دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین -⭐️⭐️⭐️

مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین

مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین

دانلود مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین، در قالب فایل Word در 21 صفحه، به همراه فایل pdf مقاله انگلیسی.
عنوان اصلی مقاله:
Determinants and features of voluntary disclosure in the Chinese stock market
بخشی از متن ترجمه:
در این مقاله تحلیلی عمیقی ازعوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه اطلاعات بر اساس اطلاعات گزارش سالانه از 1066 شرکت چینی که در بازار بورس شانگهای و شنزن حضور دارند، ارائه می شود. این تعداد 80 درصد از شرکت های عام در بازار بورس چین را شامل می شود. یافته های ما بیانگر آن هستند که افشای داوطلبانه در چین با اندازه سازمان،دارایی ها و بازده سهام رابطه ای مثبت داشته و با نوع حسابرسی، و سطح بلوغ یا سطح پیچیدگی محیط واسطه گر و یا قانونی رابطه ای منفی دارد. همچنین ما برخی از شواهد را به دست اوریدم که نشان می دهد بین مالکیت و افشای اطلاعات رابطه معادله ای به شکل درجه دو و محدب وجود دارد. اما تحلیل های ما مدرکی که نشان دهد افشای گسترده اطلاعات از نظر هزینه سرمایه گذاری کمتر به نفع شرکت های دولتی است، به دست نداد.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودمقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , دانلود فایل مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , دانلود رایگان مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین  ,  مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین, سایت دانلود مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , بهترین کیفیت مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , فایل ترو تمیز و قابل ارائه مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین قابل ادیت , مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین قابل ویرایش , منبع مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , منابع مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین , دانلود مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود مقاله ترجمه شده در مورد عوامل و ویژگی های افشای داوطلبانه در بازار سهام چین

آپلود عکس