دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی -⭐️⭐️⭐️

مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی

مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی

دانلود مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی، در قالب فایل word به همراه فایل pdf مقاله انگلیسی.
عنوان اصلی مقاله:
Impact of Management Accounting Techniques on Achieve Competitive Advantage
بخشی از متن ترجمه:
در حال حاضر، توسعه اقتصادی و فنی در حال رشد سریع با روشی غیر موازی است و در این راستا، نقش مهم و رقابتی در پشتیبانی اقتصادی ایفا می کند. همچنین، توسعه اقتصادی و فنی بیشتر از بخش های دیگر تحت تاثیر توسعه فنی مانند توسعه فناوری اطلاعات،است. این مطالعه هفت شرکت عراقی در زمینه نوشیدنی های گازدار را بررسی می کند و نظر سنجی را با استفاده از رویکرد کمی انجام می دهد.محققان 64 پرسشنامه را بین پاسخ دهندگان انتخاب شده توزیع کردند. نرخ پاسخگویی 78 درصد از کل پرسشنامه های توزیع شده بود. تکنیک حسابداری مدیریت یک متغیر مستقل است که شامل شش ابزار، یعنی TQM، BPR، ABM, ABC, TC, JIT است و ارتباط این متغیرها با عوامل مزیت رقابتی که شامل رهبری، تمایز و تمرکز هزینه می شود، به عنوان متغیر وابسته مورد بررسی قرار گرفتند. ارزش مطالعه در این است که تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی عوامل مزیت رقابتی در شرکت های تولید کننده نوشابه های گازدار به منظور بهبود عملکرد و کارایی شرکت را نشان می دهد. هدف دوم این مطالعه بررسی شکاف بین تئوری و عمل در حسابداری مدیریت با بررسی میزان بکارگیری تکنیک های حسابداری مدیریت و تاثیر بر عامل مزیت رقابتی در شرکت های عراقی تولید کننده نوشابه های گازدار( ISDF )است. هدف این مطالعه تعیین نقش تاثیر گذار سیستم اطلاعاتی بر روی مزیت رقابتی در ISDF است. روش حداکثر آنتروپی برای تحلیل نظر سنجی پرسشنامه ای استفاده شد. یافته ها نشان می دهد که رابطه معنادار مثبتی بین تکنیک های حسابداری مدیریت و مزیت رقابتی وجود دارد.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودمقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , دانلود فایل مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , دانلود رایگان مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی  ,  مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی, سایت دانلود مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , بهترین کیفیت مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی قابل ادیت , مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی قابل ویرایش , منبع مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , منابع مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی , دانلود مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود مقاله ترجمه شده تاثیر تکنیک های حسابداری مدیریت بر روی کسب مزیت رقابتی

آپلود عکس