دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت -⭐️⭐️⭐️

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت در قالب word در 40 صفحه و قابل ویرایش.
بخشی از متن فایل:
شناخت بخش مرکزی فردیت انسان است. در منظر روانشناسی شناخت عبارتنداز: دریافت ، پردازش ، نگهداری و انتقال اطلاعات، فراشناخت فعالیتی است كه كنش های مربوط به چهار عنصر یادشده را در بر می گیرد و بر آنها نظارت دارد (سیف، 1380).
فراشناخت اصلاحی است که اولین بار توسط فلاول (1976) به کار رفت تا دانش فرد در مورد فرایندهای شناختی و اینکه چگونه میتوان از آنها برای دستیابی به یک هدف یادگیری به طور مطلوب استفاده کرد، اشاره دارد. درسالهای اخیرتاکید زیادی برآموزش با هدف پیشبرد مهارتهای فراشناختی و ترغیب فعالیتهای فراشناختی در بین افراد شده¬است. یادگیری “راهبردهای شناختی” و “فرا شناختی” را در بر میگیرد. راهبردهای شناختی به راهبردهایی که افراد برای یادگیری به خاطرسپاری، یادآوری و درک مطلب از آنها استفاده میکنند اشاره دارد. این راهبردها هم برای تکالیف ساده و حفظ کردنی و هم برای تکالیف پیچیده تر که به درک و فهم نیازمندند کاربرد دارد (بمبوتی ، 2008). فراشناخت یک مفهوم چند وجهی است. این مفهوم دربرگیرنده دانش (باورها)، فرایندها و راهبردهایی است که شناخت را ارزیابی، نظارت یا کنترل میکند (موسس و بیرد ، 2002). بیشتر فعالیتهای شناختی به عوامل فراشناختی بستگی دارند که برآنها نظارت دارند و کنترلشان میکنند. علاوه براین، اطلاعاتی که از نظارت فراشناخت منشعب میشوند.

فهرست مطالب:
مقدمه
تعریف مفهومی و عملیاتی آموزش راهبردهای فراشناخت
تعریف فراشناخت
تأثیر فراشناخت بر شناخت
دیدگاهای فراشناخت
فراشناخت ویادگیری اجتماعی
آموزش مهارتهای اجتماعی ازطریق فراشناخت( MASST-R)
خود آگاهی اجتماعی
مقایسه فراشناخت و ذهن آگاهی
منابع

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودمبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , دانلود رایگان مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت  ,  مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت, سایت دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , بهترین کیفیت مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , فایل ترو تمیز و قابل ارائه مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت قابل ادیت , مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت قابل ویرایش , منبع مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , منابع مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت , دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراشناخت

آپلود عکس