دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص-sidaa

دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص

دانلود دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص با کیفیت عالی , دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص قابل ویرایش , دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص

دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص

دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص-sidaa

دسته بندی مدیریت
فرمت فایل zip
حجم فایل 89 کیلو بایت
تعداد صفحات 54
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 54 صفحه

كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق.
ماسیمو پاچلا كویریچو سمرارو آلفردو آنگلانی چكیده به‌منظور تولید محصولات با كیفیت ثابت، مناسب است تا نظام‌های تولید برای جلوگیری از هرگونه انحراف غیرطبیعی در شرایط فرایند، نظارت شوند.
چارت‌های كنترلی نقش مهمی در حل مشكلات كنترل كیفیت دارند؛ با وجود این اثربخشی آنان به شدت به فرضیات آماری بستگی دارد كه در كاربردی واقعی صنعتی غالباً زیر پا گذاشته می‌شوند.
برخلاف شبكه‌های عصبی می‌توانند میزان بسیار زیادی از داده‌های مخل را در زمان واقعی تشریح كنند، بدون آنكه نیازمند فرضیات توزیع آماری‌سنجهای نظارت شده داشته باشند.
این ویژگی مهم شبكه‌های عصبی را مبدل به ابزارهایی توانمند می‌كند كه می‌توان برای بهبود تجزیه و تحلیل داده‌ها در كاربردهای كنترل كیفیت محصولات از آنها بهره گرفت.
در این مقاله، نظام شبكه عصبی كه برمبنای فاز آموزش غیر نظارتی است، برای كنترل كیفیت معرفی می‌شود.
به‌ویژه نظریه تشدید قابل سازگاری ART به‌منظور تحقق نظام كنترل كیفیت فارغ از مدل مورد بحث قرار گرفته است كه می‌تواند برای تشخیص تغییرات در فرایند تولید مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
هدف از این تحقیق، تجزیه و تحلیل عملكرد شبكه عصبی ART است با این فرض كه الگوهای غیرطبیعی در دسترس نیستند.
برای رسیدن به این هدف، الگوریتم ساده شده ART غیر دقیق عصبی در ابتدا مورد بحث قرار گرفته و سپس مطالعات به‌منظور شبیه‌سازی گسترده مونت‌كارلو طرح شده است.
كلید واژه‌ها: كنترل كیفیت محصولات: شبكه عصبی ART غیر دقیق شبیه‌سازی مونت‌كارلو مقدمه كنترل فرایند آماری (SPC) شیوه‌ای است برمبنای چند تكنیك كه هدف از آن نظارت بر سنجرهای محصول فرایند تولید است.
چارت‌های كنترل ابزارهای هستند كه گسترده‌ترین كاربرد را برای نشان دادن تنوع غیرطبیعی سنجرهای مورد نظارت قرار گرفته و قرارگیری دلایل قابل انتقال آنها دارند.
برای استفاده از چارت كنترل، نمونه‌هایی از محصولات در طول فرایند تولید جمع‌آوری می‌شوند و آمارهای نمونه در چارت قرار می‌گیرند.
اگر فرایند در وضعیت طبیعی قرار داشته باشد، انتظار می‌رود آمارهای نمونه در محدوده‌های خاص كنترلی در نمودار قرار بگیرند.
از سوی دیگر اگر دلیل خاصی از تنوع نمایان شود، آمارهای نمونه اصلاً در خارج از محدوده‌های كنترلی از پیش تعیین شده قرار می‌گیرند.
وقتی تنوع غیرطبیعی در چارت كنترلی شكل می‌گیرد.
دست‌اندركاران به دنبال علت حاصل می‌گردند و اصطلاحات و تنظیمات ضروری را برای بازگرداندن فرایند به وضعیت طبیعی انجام می‌دهند.
امروزه با بهره‌برداری وسیع از تولید خودكار و بازرسی در چند محیط تولیدی، وظیفه SPC كه به لحاظ سنتی با متخصصان كیفیت عمل می‌كرد.
بایستی خودكار شود.
شبكه‌های عصبی ابزارهای كارآمد و مورد اعتماد تجزیه و تحلیل هستند و در دهه اخیر، این ابزارها در كنترل كیفیت بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند (Zorricassantine and Tannock 1998).
آنچه موجب شهرت شبكه‌های عصبی است توانایی آنها برای آموختن از تجربه و اداره كردن اطلاعات نامطمئن و پیچیده در محیطی رقابتی و نیازمند كیفیت است.
شبكه‌های عصبی به دلیل ظرفیت آنها برای كار با سنجرهای شلوغ

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص , سایت دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص , دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص pdf , دانلود كنترل كیفیت محصولات با بهره‌گیری از شبكه ART غیر دقیق 34 ص 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل