دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود داستان نشانه های فارسی -⭐️⭐️⭐️

داستان نشانه های فارسی

داستان نشانه های فارسی

دانلود داستان نشانه های فارسی -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
داستان نشانه های فارسی، در قالب فایل word.
در این فایل داستان نشانه های آ و ب کتاب فارسی آورده شده است.
ّبخشی از متن فایل:
آموزش حرف ب :
داستان ب کوچولو
داستان به این ترتیب شروع می شه که ابتدا من سه تا از دانش آموزای کلاس رو آوردم بیرون و به دو تا حرف بـ غیر آخر و به یکی حرف ب آخر دادم و داستان را شروع کردم:
روزی روزگاری تو یه شهر به نام شهر الفبا یه مدرسه وجود داشت که تو این مدرسه یه کلاس بود به نام کلاس حروف و یه معلم هم داشت به نام آقای فارسی. توی این کلاس سی و دو تا حرف با خوبی و خوشی کنار هم دیگه درس می خوندند . تو این کلاس دوتا حرف از بقیه کوتاه تر بودند و یکی از همه حرفا بلندتر و شلوغتر. اون تا حرف که از همه کوتاه تر بودند همیشه تو آخر کلاس می نشستند و این حرف که از همه بلندتر بود می نشست جلو کلاس و اون تا دو حرف کوتاه تخته رو نمی دیدند و درس ها رو یاد نمی گرفتند.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودداستان نشانه های فارسی , دانلود فایل داستان نشانه های فارسی , دانلود رایگان داستان نشانه های فارسی  ,  داستان نشانه های فارسی, سایت دانلود داستان نشانه های فارسی , بهترین کیفیت داستان نشانه های فارسی , فایل ترو تمیز و قابل ارائه داستان نشانه های فارسی , داستان نشانه های فارسی قابل ادیت , داستان نشانه های فارسی قابل ویرایش , منبع داستان نشانه های فارسی , منابع داستان نشانه های فارسی , دانلود داستان نشانه های فارسی  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود داستان نشانه های فارسی

آپلود عکس