دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی-sidaa

دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی

دانلود دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی با کیفیت عالی , دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی قابل ویرایش , دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی

دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی

دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی-sidaa

دسته بندی برق
فرمت فایل doc
حجم فایل 27 کیلو بایت
تعداد صفحات 8
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

ساده ترین روش پیکربندی یک کلید

در شکل بالا شماره 1: در صورتی که کلیدی زده نشود مقدار صفر را بر می گرداند و در صورت فشار دادن کلید مقدار یک را باز می گرداند.

در شکل بالا شماره 2: در صورتی که کلیدی زده نشود مقدار یک را باز می گرداند و در صورت فشار دادن کلید مقدار صفر را باز می گرداند.

چندین روش برای پیکربندی کیبورد وجود دارد که مناسب ترین روش را می توان ماتریسی نامید که خود می تواند به چند روش نوشته شود .

روش ماتریسی

در این روش کلید زده شده توسط سطر و ستونی که به هم متصل شده مشخص می شود . شکل زیر یک صفحه کلید ماتریسی 4*4 را نشان می دهد .

روش 1

در این روش ابتدا پینهای پورتی که به سطرها متصل است را ورودی و پینهای پورتی که به ستون ها متصل است را خروجی صفر قرار می دهیم . حال اگر کلیدی زده شود یک سطر و یک ستون به هم می چسبند در نتیجه آن سطر نیز توسط ستون کلید زده شده صفر خواهد شد . اکنون برای پیدا کردن سطر صفر شده کافی است پین های متصل به سطر را خوانده و شماره سطری که صفر شده است را بدست آوریم (توسط عمل چرخش) .

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی , سایت دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی , دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی pdf , دانلود تحقیق صفحه کلید ماتریسی 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل