دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران -⭐️⭐️⭐️

تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران

تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران

دانلود تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران، در 15 اسلاید بصورت pdf.
این فایل که بصورت اسلاید (پاورپوینت تبدیل شده به پی دی اف) است، در رابطه با موزه‌ی فرش ایران و تحلیل دقیق از بنا چه خارجی و چه داخلی میباشد. فایل حاوی عکس‌های باکیفیت و مرتبط است. موزه از نظر معماری، تاسیساتی (بطور مثال نورپردازی) بررسی شده و مطالب همراه با عکس درج شده‌اند.
بخشی از متن فایل:
فرم قسمت بیرونی موزه شبیه به دار قالی، طراحی شده است و در قالب طرح سایه و روشن بر روی دیوار های خارجی می باشد که باعث کاهش تاثیر آفتاب گرم تابستان بر دمای داخلی آن می گردد.
در محوطه‌ی بیرونی موزه، بنایی به شکل مکعب که مکعبی دیگر درون آن است و هر دو بدون سقف هستند طراحی شده است تحت عنوان نمازخانه. و طبق اظهارات یکی از معماران عرب ساده‌ترین و خالص‌ترین فرم مسجد است.
با توجه به عدم رسیدگی کافی و مناسب قسمت‌هایی از دیوار نمایشگاه به این شکل برآمده و ترک خورده بودند. که خب این مسئله اگر به دلیل رطوبت باشد میتواند به فرش‌های نفیسی که در این مجموعه قرار دارند آسیب برساند.
دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلودتحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , دانلود فایل تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , دانلود رایگان تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران  ,  تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران, سایت دانلود تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , بهترین کیفیت تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , فایل ترو تمیز و قابل ارائه تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران قابل ادیت , تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران قابل ویرایش , منبع تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , منابع تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران , دانلود تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود تحقیق تحلیل و بررسی موزه فرش ایران

آپلود عکس