دسته‌بندی نشده · نوامبر 12, 2021 0

دانلود اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری -⭐️⭐️⭐️

اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری

اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری

دانلود اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری -⭐️⭐️⭐️

توضیحات:
اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری در درس ریاضی و جدول ضرب دارای 45 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش.
بخشی از متن فایل:
فرآيند تدريس همواره با مفاهيمي از قبيل فراگير و يادگيري همراه مي‌شود. يادگيري هدف اصلي تدريس است و معلّم مهم‌ترين نقش را در رسيدن به اين هدف ايفا مي‌كند. نخستين تعريف تدريس خوب “ايجاد شرايط براي بهبود”تدريس است. چهارچوب تدريس، مجموعه‌اي پژوهش محور از اجزاي آموزش است كه در چشم اندازي سودمند از يادگيري و تدريس مطرح شده است.معلّمان دوره ابتدایی بايد از اطلاعات و مهارت‌هاي لازم برخوردار باشند. طرح آموزشي پيش‌رو، نمونه‌اي است از تعليم يكي از مفاهيم عمده رياضي، يعني جدول ضرب، كه براساس راهکار های خلاقانه و نمایش خلاق بنا نهاده شده است.
ضرب به عنوان یکی از مبحث های ریاضی پایه سوم مطرح است و یادگیری آن توسط دانش آموزان حائز اهمیت است به طوری که اگر دانش آموزان مفهوم آن را خوب نیاموزند در بحث های بعدی با مشکل مواجه خواهند شد در ابتدای کار سعی می کنیم که مطالب ریاضی با نمایش و شعر و داستان و بازی و با ساختن ماکت ها ، شکل ها و احجام مختلف هندسی و … به طور مجسم و نیمه مجسم تدریس شود . روش نمايشى بر مشاهده و ديدن استوار است. در اين روش، افراد مهارت‌هاى خاصى را از طريق ديدن فرا مى‌گيرند و معلم طرز کاربرد وسيله‌اى يا چگونگى ساختن يک شيء را نشان مى‌دهد. شايد اين اولين روشى باشد که بشر بکار برده است و در صورت نداشتن امکانات کافي، شايد مناسب‌ترين روش براى آموختن مهارت‌ها باشد؛ زيرا با استفاده از اين روش، معلم مى‌تواند مهارتى را به تعداد زيادى از شاگردان و در طى زمانى کوتاه ارائه دهد. مهمترين حس اين روش به کار‌گيرى اشياء حقيقى و واقعى در آموزش است. البته اين روش به تنهايى بکار نمى‌رود و معلم ضمن ارائه روش نمايشي، ناچار به استفاده از روش سخنرانى نيز هست. بنا بر آنچه که گفته شد بنده در سال تحصیلی اخیر تصمیم گرفتم در رابطه بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری در درس ریاضی و جدول ضرب کار کنم.
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
بیان مسأله
توصیف وضع موجود
گرد آوری شواهد یک
گردآوری داده‌ها
گرد آوری داده‌ها جهت ارائه راه­حل‌ها
الف. مصاحبه به منظور کسب اطلاعات مفید­تر،
ب. مشاهده
ج. پرسش نامه­
د. مطالعه
یافته های علمی در رابطه با روش نمایشی
مراحل اجراى روش نمايشى

مرحلهٔ آمادگى
مرحلهٔ توضيح
مرحلهٔ نمايش
مرحلهٔ آزمايش و سنجش
محاسن و محدوديت‌هاى روش نمايشى
راه حل‌های پیشنهادی
1. پرورش دقّت و تقویت حافظه دیداری و شنیداری از طریق نمایش خلاق
2. اجرای بازی­های نمایشی و تمرینی هدفدار
3. ایجاد شادی و نشاط در زنگ ریاضی
۴. استفاده از طرح­های ابتکاری جهت پرورش خلاقیت دانش­آموزان در دروس ریاضی
انتخاب راه حل‌ها
1. نمایش بازی ضرب در کلاس
اعتبار بخشی به راه حل‌ها
1. بازی ضرب در کلاس
نام بازي : ” دسته كليد جادويي”
اجزاء ساخت
ضرورت واهميت طراحي بازي ذكر شده :
مزاياي استفاده از بازي جدول ضرب جادويي :
روش بازي :
بازی ضرب در کلاس
2- آموزش بوسیله عملیات 36 تایی
3- آموزش بوسیله شعر و ایفای نقش
نمایش ضرب در کلاس
خلاقيّت بر اساس هوش تجسمی در آموزش جدول ضرب
توصیف وضع مطلوب (شواهد2)
ب. شاخص‌های کمّی وضع مطلوب
نتایج حاصل از انجام پژوهش حاضر
منابع مآخذ

دانلود <br></div><div style=دانلود فایل

” -⭐️⭐️⭐️' />

این فایل با کیفیت بالا برای ارائه تهیه شده است

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336

برای کسب درآمد از فروش جزوه ها محتوا های دانلودی ویدئو ها و پاورپوینت ها و تحقیق های خود روی عکس زیر کلیک کنید

دانلوداقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , دانلود فایل اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , دانلود رایگان اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری  ,  اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری, سایت دانلود اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , بهترین کیفیت اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , فایل ترو تمیز و قابل ارائه اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری قابل ادیت , اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری قابل ویرایش , منبع اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , منابع اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری , دانلود اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری  با لینک مستقیم ,  خرید, خرید و دانلود اقدام پژوهی بررسی اثربخشی پرورش خلاقیت دانش آموزان و کاهش مشکلات یادگیری

آپلود عکس