افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)

افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)

افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)

دانلود افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)

خرید و دانلود افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین) نسخه حرفه ای

آموزش افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین) , پشتیبانی 6 ماهه افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه کهکشان | نمایش پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند galaxy

معرفی افزونه کهکشان

افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند یک افزونه ای بسیار کاربردی و مورد نیاز برای هر سایت وردپرسی است. مهم نیست شما محصول دارید یا ندارید این افزونه از هر نظر می تواند باعث بهبود سایت شما شود مخاطبین هدف را از بین بازدیدکنندگان پیدا کند و به آن ها پیشنهاد هایی هوشمندانه بر اساس موضوع مورد علاقه آن ها دهد.

 

امکان ایجاد محتوای سفارشی سازی شده ( Customized content ) در قالب پیشنهاد 

اگر شما هم مقالات سایت نوین را دیده باشید بر اساس هر دسته بندی که مقالات آن را برسی می کنید پیشنهاد هایی هوشمندانه به شما نمایش می دهد مثلا یکی از مقالات آموزش کسب و کار اینترنتی را مشاهده می کنید و به شما پیشنهاد دانلود چک لیست ضروری کسب و کار یا تهیه دوره آموزشی حرفه ای در این رابطه می کند این افزونه تمامی این قابلیت ها را دارا می باشد بلکه بسیار حرفه ای تر و پیشرفته تر از سایت نوین است. 

ویژگی های افزونه galaxy

با استفاده از افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند شما قادر خواهید بود پیشنهاد ها و پاپ آپ ها را در هر جای سایت نمایش دهید بدون محدودیت می توانید موقعیت هر پیشنهاد را مشخص کنید. 

 

اگر یک سایت خبری وبلاگی داشته باشید ماند سایت زومیت می توانید برای هر دسته بندی محصولی در سایت های دیگر را پیشنهاد دهید و از وبلاگ خود کسب درآمد کنید.

مثلا سایت زومیت دسته بندی با عنوان موبایل دارد که می تواند جدید ترین  موبایل هایی که در دیجی کالا موجود است به عنوان پیشنهاد به این دسته بندی اضافه کند و به بازدید کنندگان نشان دهد و یا اگر سایت شما دسته بندی دقیق تری دارد مثلا دسته بندی موبایل / اپل می توانید محصولات جدید یا پرفروش اپل که در دیجی کالا یا سایر فروشگاه هایی که از قابلیت همکاری در فروش پشتیبانی می کنند به عنوان پیشنهاد برای آن بازدید کنندگان نشان دهید .

اینکه از چه رنگی برای طراحی افزونه استفاده کنیم که مورد رضایت همه کاربران باشد تقریبا غیر ممکن است برای همین 10 طرح آماده رنگی قرار دادیم تا بتوانید به سادگی و سریع آن ها را انتخاب کنید و یا اگر این 10 تم رنگی مورد رضایت شما نیست ترکیب رنگی خودتان را برای هر پیشنهاد مشخص کنید. 

هیچ محدودیتی در تعداد ایجاد پیشنهاد ندارید هر پیشنهاد را با طرح و رنگ اختصاصی آن پیشنهاد ایجاد کنید . 

افزونه های پاپ آپ زیادی وجود دارند که تنظیمات پیچیده ای دارند و اینقدر قابلیت بدون استفاده دارند که فقط باعث سنگین شدن سایت شما می شوند ، در همین راستا افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند به شکلی طراحی شده است که دیتابیس شما را سنگین نمی کنید و اصلا پیشنهاد ها در دیتابیس شما ذخیره نمی شوند . حجم پایین افزونه و کد نویسی منحصر به فرد آن باعث می شود سرعت سایت شما بعد از نصب افزونه افت نکند. 

اینکه چه زمانی پیشنهاد یا پاپ آپ باز شود کاملا در اختیار شما است و هنگام ایجاد پیشنهاد جدید می توانید بازه نمایش آن بعد از باز شدن صفحه را بر اساس ثانیه مشخص کنید. 

همیشه کاربران یا مشتریان شما ممکن پیشنهاد های شما را بسته و تمایل به مشاهده آن ها نداشته باشند ، پس شما می توانید برای هر پیشنهاد به صورت جداگانه زمان نمایش مجدد را انتخاب کنید . 

عملکرد اصلی افزونه! ارائه پیشنهاد هایی کاملا هوشمندانه بر اساس علاقه مندی کاربر اگر شما هم در سایت خود وبلاگ داشته باشید راهنمای استفاده یا قابلیت های محصولات خود را ممکن است به صورت یک مقاله نوشته باشید زمانی که کاربر از مقاله در دسته بندی سایت شما بازدید می کند می توانید پیشنهاد تهیه محصول را به آن دهید. در مثال بالا نیز کاربری که از مقالات موجود در دسته بندی اینستاگرام بازدید می کند به آن پیشنهاد تهیه دوره اینستاگرام را می دهد . 

با استفاده از قابلیت نمایش پیشنهاد در برگه مورد نظر شما می توانید محصولات را در برگه سبد خرید نمایش دهید اهمیتی ندارد شما از چه سیستم فروشگاه سازی استفاده می کنید به سادگی می توانید پیشنهاد خود را طراحی کرده و به برگه مورد نظر اضافه کنید. 

افزونه با المنتور سازگار است و قابلیت هایی برای ووکامرس اضافه شده است اگر زمان کافی برای ایجاد پیشنهاد ندارید کافی است محصول خود را انتخاب کنید تا تصویر ، عنوان و لینک محصول شما به پیشنهاد اضافه شود کاملا خودکار + قابلیت ویرایش تکی هر مورد 

حتما شما هم در صفحه فروش دوره های آموزشی یا صفحه های فروشگاهی ووکامرس مشاهده کرده اید که باکس قیمت ثابت نیست و با اسکرول کردن به همراه کاربر منتقل می شود هم اکنون شما می توانید با استفاده از افزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند این قابلیت را با تصویر ، عنوان و حتی توضیحات و لینک افزودن به سدن خرید اضافه کنید .

آپدیت ورژن 1.3.1
1-  برطرف شدن مشکل گزارش شده

آپدیت ورژن 1.2.1
1- هم اکنون به صفحه ای که لینک داده می شود در آنجا پیشنهاد حذف می شود.

آپدیت ورژن 1.1.1
1- برطرف شدن مشکل گزارش شده

آپدیت ورژن 1.1.0
1- اضافه شدن ویدیو های آموزشی و ویدیو برسی قابلیت های جدید
2- اضافه شدن طرح رنگی آماده برای شبکه های اجتماعی واتساپ ،تلگرام ،اینستاگرام،آپارت ، اسپاتیفای و یوتیوب
3- اضافه شدن فایل آیکون آماده شبکه های اجتماعی 
4- بهبود استایل افزونه

آپلود عکسافزونه پیشنهاد و پاپ آپ هوشمند کهکشان | Galaxy smart offer (شبیه نوین)