قالب وردپرس · نوامبر 11, 2021 0

افزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا

افزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا

دانلود افزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا

آموزش افزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا , پشتیبانی 6 ماهه افزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه پیشنهاد لحظه ای دیجی کالا | پلاگین پیشنهاد تصادفی محصولات

توجه قوانین :

  • این افزونه با ورژن های php 5.6 تا 7.3 سازگاری کامل دارد.
  • دقت شود که بر روی دموی ما افزونه بهینه ساز راکت نصب بوده و مشکلی نیست و تقریبا نیمی از مشتریان ما افزونه بهینه ساز روی وردپرس خود نصب دارند. اما چنانچه افزونه های غیراستاندارد و متعددی روی وردپرس نصب باشد، احتمال تداخل با هر افزونه ای در هنگام استفاده از افزونه های بهینه ساز افزایش می یابد و بررسی این امر در پشتیبانی رایگان افزونه نمیباشد.
  • دقت شود که تمامی این امکانات در قالب بیگی کالا به صورت حرفه ای تر و با درجه ریسپانسیو سازی بیشتر و امکانات سفارشی بیشتر از جمله انتخاب دسته بندی و پنل مدیریت حرفه ای طراحی شدند و تیم ما توانایی طراحی موارد با امکانات و ریسپانسیو سازی های فراتر از این را هم دارد اما افزونه ای که مشاهده میکنید همین است و بس و کمتر یا فراتر از دمو نیست مگر با درخواست های سفارشی و پرداخت هزینه های سفارشی مربوطه.

 

 

——————————————-

اینستاگرام تیم هسته طراحی

پشتیبانی تلگرامی تیم هسته طراحی

کانال خبرگزاری تیم هسته طراحی

کانال آموزشی آپارات تیم هسته طراحی

——————————————-

 

بروزرسانی 21 ام تیر ماه 99 ورژن 1.5.0 

  • سازگاری با آخرین ورژن ووکامرس
  • اصلاحات ظاهری

افزونه پیشنهاد لحظه ای دیجی کالا می تواند محصولات شما را به صورت تصادفی یا Random از میان کالاهایی که سابقه شگفت انگیز یا تخفیفدار شدن داشته باشند، برای کاربران به نمایش بگذارد (این افزونه به صورت هوشمند، محصولات ناموجود را نمایش نخواهد داد) این افزونه از محصولات ساده و متغیر پشتیبانی میکند، این افزونه امکان نمایش، از طریق کد کوتاه در هر نقطه دلخواه خود در قالب ها و حتی در عناصر افزونه پرطرفدار ویژووال کامپوزر را دارد. 

روش کاری افزونه پیشنهاد لحظه ای دیجی کالا

کد کوتاه این افزونه [bigikala_offers] میباشد و به توسط این کد پیشنهاد لحظه ای در هر کجای قالب شما قابل نمایش میباشد.همچنین شما میتوانید همین کد را به صورت متن در عناصر افزونه ویژووال کامپوزر و در هر مکان و عرض دلخواه استفاده کنید.

ویژگی های افزونه پیشنهاد لحظه ای دیجی کالا

1- این افزونه به صورت هوشمند، محصولات ناموجود را نمایش نخواهد داد. 2- این افزونه از محصولات ساده و متغییر پشتیبانی میکند. 3- این افزونه با نمایش محصولات شما به صورت تصادفی از میان کالاهایی که سابقه شگفت انگیز یا تخفیفدار شدن داشته باشند، امکان دیده شدن و فروش محصولات بیشتری را به مشتری خواهد داد و این امر تاثیر بسزایی در فروش شما خواهد داشت. 4- این افزونه را میتوان با استفاده از ابزارک متن و قراردادن شورت کد افزونه : [bigikala_offers] در آن به آسانی،  فراخوانی نمود.

آپلود عکسافزونه پیشنهاد لحظه‌ای محصولات شبیه دیجی کالا