افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay

افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay

افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay

دانلود افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay

خرید و دانلود افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay نسخه حرفه ای

آموزش افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay , پشتیبانی 6 ماهه افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | افزونه درگاه دومنیو | پلاگین دومینو پی

معرفی افزونه دومینو پی

دومینو پی افزونه وردپرس جامع درگاه پرداخت ووکامرس است که ۱۱ درگاه پرداخت مستقیم و واسط را شامل میشود.

اگر تابحال فروشگاه اینترنتی داشته اید حتما با این مسئله روبرو شدید که هر از گاهی به دلایل مختلف درگاه های پرداخت با مشکل روبرو میشوند و اگر شما درگاه دوم یا سومی نداشته باشید، برای فروش سایت مشکل پیش خواهد آمد و موجب افت فروش و نارضایتی کاربران خواهد شد. همچنین داشتن چند درگاه پرداخت روی سایت، باعث افزایش اعتبار آن نیز خواهد شد.
انتقال این تجربه برای افرادی که به تازگی قصد ایجاد وبسایت دارند هم بسیار مهم است تا در ابتدا برای تهیه افزونه تصمیم درستی بگیرند.

برای داشتن چند درگاه پرداخت اگر بخواهید افزونه های مختلف نصب کنید، عملکرد سایت شما ضعیف خواهد شد و نصب افزونه های بیشتر ممکن است مشکلاتی برای کارکرد افزونه های اصلی هم ایجاد کند.
دومینوپی با فراهم آوردن ۱۱ درگاه پرداخت واسط و مستقیم در یک افزنه برای تمام این مسائل راه حل مناسبی ارائه کرده است. افزونه دومینوپی شامل معتبر ترین درگاه های پرداخت مستقیم ملی، پاسارگاد، ملت، پارسیان و آسان پرداخت میباشد و همچنین شامل درگاه های واسط زرین پال، دیجی پی، زیبال، آیدی پی و پی پینگ میباشد. تنظیمات افزونه دومینوپی بسیار راحت و عملکرد افزونه بسیار بهینه است. 
این افزونه پرداخت امن و مطمئن را برای وبسایت شما تضمین میکند و کاملا با ووکامرس سازگار است.

 

 

 

ویژگی های افزونه دومینوپی:

– پرداخت امن و مطمئن
– کاملا ایرانی و دارای آپدیت های مرتب
– کاملا سازگار با ووکامرس
– معتبرترین درگاه پرداخت های واسط:
-زیبال
-زرین پال
-دیجی پی
-آیدی پی
-پی پینگ
– معتبرترین درگاه های مستقیم:
-پاسارگاد
-ملت
-پارسیان
-ملی
-آپ
-سامان

 

برای استفاده از این محصول نسخه 7.4 php  و نسخه یون کیوب 11 مورد نیاز است.

 

تفاوت های اصلی درگاه های پرداخت مستقیم و واسط:

در درگاه پرداخت های مستقیم کاربر به طور مستقیم بعد از زدن دکمه پرداخت به صفحه اصلی پرداخت میرود و در درگاه های واسط کاربر بعد از زدن دکمه پرداخت ابتدا به یک صفحه واسط منتقل میشود و سپس به صفحه اصلی پرداخت منتقل میشود. درگاه های واسط به عنوان یک رابط معتبر بانکی، امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی را برای شرکت های کوچک‌تری که برخی مجوزهای مورد نیاز اخذ درگاه پرداخت مستقیم را ندارند فراهم می کنند و فرآیند دریافت درگاه پرداخت اینترنتی را برای این کسب و کارها و افراد تسهیل می‌کند. همچنین برخی امکانات اضافه ای را برای مدیریت و پشتیبانی در اختیار کاربران قرار میدهند. برخی درگاه های مستقیم نیز پشتیبانی 24 ساعته دارند و این به خدمات درگاه انتخابی شما بستگی دارد.

 

آپلود عکسافزونه جامع درگاه پرداخت دومینوپی | Domino Pay