قالب وردپرس · نوامبر 11, 2021 0

افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس

افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس

دانلود افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس

آموزش افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس , پشتیبانی 6 ماهه افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس | woocommerce-download-permission-updater

معرفی افزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس :

اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی باشید که در وبسایت خود محصولات دانلود را با افزونه ووکامرس به فروش می‌رسانید حتما با این مشکل مواجه شده‌اید که پس از به روزرسانی یا افزودن فایل جدید به یک محصول، کاربرانی که قبلا این محصول را خریداری کرده‌اند به فایل‌های جدید دسترسی ندارند و مجبور هستید این دسترسی را به صورت دستی برای آن‌ها اعمال کنید.
با استفاده از این مینی پلاگین جدیدی که نوشتم این مشکل حل خواهد شد 🙂 پس از نصب این افزونه هیچ منویی و تنظیماتی به داشبورد شما اضافه نخواهد شد و تنها با بروزرسانی محصولات دانلودی، دسترسی به فایل‌های جدید آن محصول برای خریداران قبلی اضافه خواهد شد.
توجه: اگر یک کاربری مثلا در تاریخ یک فروردین یک محصول دانلودی از سایت شما خریداری کند و شما در تاریخ دوم فروردین محصول را ویرایش کنید و فایلی را به آن اضافه کرده باشید کاربر به این فایل دوم دسترسی نخواهد داشت. حال اگر در تاریخ سوم فروردین این افزونه را نصب کنید و بعد در تاریخ چهارم فروردین یک فایل دیگر به نام مثلا فایل سوم به محصول اضافه کنید کاربر به فایل سوم دسترسی خواهد داشت. منظور این است که دسترسی به فایل‌هایی که از زمان خرید کاربر تا قبل از نصب این افزونه به محصول اضافه شده‌اند، برای کاربر اضافه نخواهد شد و تنها دسترسی فایل‌هایی به کاربر داده خواهد شد که پس از نصب این افزونه به محصول اضافه شده باشند.
 
 

آپلود عکسافزونه بروزرسان لینک محصولات دانلودی ووکامرس