افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه

افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه

افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه

دانلود افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه

خرید و دانلود افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه نسخه حرفه ای

آموزش افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه , پشتیبانی 6 ماهه افزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه سابکس تک | افزونه ساخت فهرست فروشگاه sobex tech | پلاگین سابکس تک | افزونه sobextech برای ایجاد فیلتر هوشمند ابزارک فیلتر نوار کناری و فیلتر سربرگ ووکامرس.

 

معرفی افزونه سابکس تک

در یک فروشگاه اینترنتی، زمان طلایی برای جذب مشتری، درست همان لحظه‌ای است که مشتری، برای اولین بار، وارد سایت می‌شود؛ در صورتی که سایت به اندازه‌ی کافی، زیبا، منظم و دارای رابط کاربری آسان، نباشد، شما آن مشتری را برای همیشه از دست می‌دهید!

عملکرد دقیق و آسان قالب فروشگاهی، از عوامل اصلی ترغیب مشتری، برای خرید است. یکی از مشکلاتی که در فروشگاه‌های ساخته شده با ووکامرس و یا دیگر سیستم‌های معروف مدیریت محتوا ، به وفور دیده می‌شود، محدودیت‌ها، ظاهر تکراری، رابط کاربری نه چندان جذاب و عدم دسترسی آسان به محتوای موجود است؛ که در برخی موارد، مانند فهرست نوار کناری و یا سیستم فیلتر ووکامرس، منجر به مشکلات جدی خواهد شد.

افزونه‌ وردو، با عملکردی قدرتمند و امکانات کاربردی بسیار، برای ایجاد فهرست‌های خلاقانه، فیلتر نوار کناری و فیلتر سربرگ هوشمند، در کنار شما خواهد بود. با تهیه و اضافه کردن، افزونه‌ی سابکس تک، به فروشگاه اینترنتی خود، عملکرد سایت خود را بهینه سازی کرده و با فیلترهای حرفه‌ای که این افزونه در اختیار شما قرار می‌دهد، بدون بارگذاری مجدد صفحه و همینطور با حذف جستجوهای بدون نتیجه، رضایت مشتریان خود را بیش از پیش، کسب نمایید.

شما با افزونه ی سابکس می توانید برای هر ابزارک ورودی مختلف انتخاب کنید. برای ورودی رنگ‌های زیبا محصولات شما نیز در ابزارک نوار کناری و سربرگ، می توانید از ابزارک ویژه رنگ اسفاده کنید. و با ویرایشگر سابکس ، می توانید ظاهر ابزارک ها را کاملا با  استایل دلخواه خود،  شخصی سازی نمایید. 

برای فروشگاههای چند زبانه ، علاوه  بر اینکه پیشخوان مدیریت افزونه از سه زبان است، سابکس تک، مواردی را که از اهمیت بالایی برخوردار هستند را برای فروشگاه‌هایی دارای خروجی چند زبانه، با WPML سازگار کرده است.

با افزونه‌ی‌ سابکس تک، فروشگاهی هوشمند، حرفه‌ای و کاملا اختصاصی داشته باشید…

 

۱. مدیریت و شخصی سازی فهرست نوار کناری با روشی پیشرفته (فهرست کشویی) :

۲. مدیریت حرفه‌ای فیلتر ابزارک کناری هوشمند، همراه با شخصی سازی بالا:

۳. فیلتر سربرگ هوشمند سابکس تک را با فیلتر سربرگ تکراری و کم کاربرد پیش فرض ووکامرس، در صفحه اصلی (کاتالوگ) جایگزین کنید:

۴. انواع ورودی‌ها برای ابزارک فیلتر هوشمند نوار کناری و فیلتر سربرگ:

– ابزارک فیلتر هوشمند نوار کناری سابکس تک

– ابزارک فیلتر سربرگ هوشمند سابکس تک

– ابزارک فیلتر رنگ سابکس تک 

5- ابزارک:

6- کتابخانه‌ی آیکن‌های اختصاصی سابکس تک:

7- چند زبانه سابکس تک با (WPML) :

8- سازگاری افزونه سابکس تک:

9- شرح عملکرد سابکس تک:

نکته:

توجه : 

برخی از فایل های این افزونه با ionCube کدگذاری شده اند که لازمه آن فعال بودن Ioncube Loader در هاست میباشد. 

 

 

 

آپلود عکسافزونه‌ی سابکس تک | افزونه‌ی ایجاد فهرست کشویی (منو) و فیلتر ووکامرس برای ابزارک ، نوار کناری و سربرگ‌ فروشگاه