دسته‌بندی نشده · اکتبر 11, 2022 0

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو-sidaa

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو

دانلود استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو با کیفیت عالی , استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو قابل ویرایش , استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو-sidaa

دسته بندی کشاورزی و زراعت
فرمت فایل doc
حجم فایل 377 کیلو بایت
تعداد صفحات 63
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو

استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو

گسترش با مساعدت و همكاری كمیته ایمنی كشاورزیASAE و مطالعات كنفرانس كشاورزی انجمن ایمنی ملی و كمیته تحقیقات تاییده شده توسط كمیته تكنیكی بخش ماشین آلات ASAE ،پذیرفته شده توسط ASAE به عنوان پیشنهاد در دسامبر 1964، اصلاح و پذیرفته شده به عنوان استاندارد در دسامبر 1966 اصلاح دوباره در مارچ 1968‏ ،تصویب به عنوان استاندارد بین المللی آمریكا در جولای 1971 اصلاح مجدد در دسامبر 1975، تایید اصلاحات توسط ANSI در جولای 1984 تایید مجدد در دسامبر 1985 اصلاح مقاله ای در جولای 1989، تایید مجدد در دسامبر 1990، اصلاح مجدد مقالات در فبریه 1991‏، اصلاح مجدد در دسامبر 1991، تصدیق مجدد توسط ANSI در اكتبر 1992 – اصلاح مجدد در جون 1993- تایید اصلاحات توسط ANSI در ژانویه 1994 و تایید مجدد در نوامبر 1997.

منظور و هدف

1-1- هدف از این استاندارد، بنا بنهادن خصوصیاتی است كه معرف یك علامت مشخص برای استفاده از ماشینهایی كه با سرعت كم، هنگام تردد یا سفر در بزرگراهها باشد.

2-1این استاندارد خصوصیات ابعادی علامت و نشانی را بنا نهاده است كه مرتبط با مراحل آزمایش و شامل همه نیازها می باشد.

3-1این علامت شناسائی فقط در ماشینهای كم سرعت( SMV )كاربرد دارد.

4-1این علامت، لوازم هشدار از قبیل لامپهای عقب ماشین آینه ها، فلاشرها، را كامل می كند. اما جایگزین این ابزار نمی باشد. همچنین این علامت برای شناساندن وسایل بی حركت و ساكن استفاده نمی شود.

5-1ابعاد و الگوی رنگ این علامت، مشخص است و اجازه علامت گذاری و تغییر دراین الگوها به جز در مواردی كه در قسمت 2-4 بازگو خواهد شد‏، نداده شده است.

6-1در زمانیكه وسیله مورد نظر با سرعتی بالاتر از 40كیلومتر بر ساعت یا 25 مایل بر ساعت در حال حركت باشد روی این نشانه را باید پوشاند و یا آن را برداشت.

2- منابع اصلی:

تمامی استاندردها، موضوع مطالعه برای اصلاح مجدد می باشند و قستهای توافق نامه بر اساس استانداردها تقویت شده است تا امكان در خواست اكثر ویرایشهای اخیررا بررسی کند.سازمانهای استاندارد از لیست استاندادهای معتبر رایج حمایت می كند.

63 ص

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو , سایت استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو , استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو pdf , استاندارهای علامت و نشانه SMV برای وسائل نقلیه و ادوات كشاورزی كندرو 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل